Sommelier Wine Gallery

  1. HomePage
  2. Sommelier Wine Gallery
Date of
arrival
Date of
departure
17 of September 2014

Złota Polska Jesień w Bonifacio rozpoczęła się od mocnego akcentu, którym było oficjalne otwarcie Sommelier Wine Gallery w ramach pierwszej edycji Festiwalu Wina i Muzyki połączonego z Kiermaszem Regionalnych Specjałów.

 

Prezentację oferty oraz degustację win poprowadził Dariusz Jażdżyk – profesjonalny sommelier i Dyrektor ds. HoReCa w Sommelier Dystrybucja.Sommelier Wine Gallery to pierwszy wine bar sygnowany przez Sommelier Dystrybucja w niemal 15-letniej historii tej marki. 

Zgromadzeni goście w ciągu dwóch dni imprezy mieli okazję degustować wina z szerokiej oferty Sommelier’a ze szczególnym uwzględnieniem tych, które otrzymały rekomendację idealnych na okres letni. Wśród win, które cieszyły się szczególną atencją gości znalazły się produkty ze znanych i cenionych na świecie winnic Louis Latour, Montes, Yalumba, Planeta, Katarzyna Estate, czy Allegrini. 

„Otwarcie Sommelier Wine Gallery wynika z owocnej współpracy Sommelier Dystrybucja z Hotelem Bonifacio. Wspólnie z jego właścicielami, chcemy stworzyć miejsce wyjątkowe dla entuzjastów dobrych win. Malownicze usytuowanie hotelu, bliskość natury, panujący tu spokój i cisza – wszystko to z pewnością sprzyjać będzie kontemplacji trunków, które tak skrupulatnie wyselekcjonowaliśmy.” – mówi Dariusz Jażdżyk. 

Marka Sommelier od niemal 15 lat promuje na polskim rynku wina z najlepszych winnic świata. Wyznacza standardy obsługi w zakresie dystrybucji win w segmencie HoReCa, zapewnia najlepszym hotelom i restauracjom w naszym kraju produkty klasy Premium - prestiżowe i cieszące się znakomitą reputacją zarówno wśród specjalistów, jak i przeciętnych entuzjastów win.

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter
Stay up to date with the latest promotional events at the hotel!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close