BFC Group

Date of
arrival
Date of
departure

Club Travel Incentive Events Hotel

Właściciele BoniFaCio SPA & Sport Resort jest specjalizująca się w turystyce premium grupa BFC. Businessman Fun Club obecny jest na polskim rynku od 1992 roku. Od tego czasu zorganizowaliśmy setki wyjazdów sportowych, rodzinnych, firmowych i eventów.

Naszą specjalnością są wyjazdy narciarskie do Włoch o unikatowym programie, realizowane w ramach BFC Travel. Klienci doceniają wysoki poziom szkolenia sportowego i moc dodatkowych atrakcji w słonecznych Dolomitach. Od muzycznego namiotu na stoku do wieczorów tematycznych. Sezon rokrocznie zaczynamy akcją Snow Music Show, czyli muzyczno-sportowym wyjazdem do Madonny di Campiglio. Dalej zapraszamy na rodzinne ferie narciarskie i wyjazdy sportowe dla dorosłych, a latem na aktywny wypoczynek na Sardynii.

Stała grupa naszych klientów zrzeszona jest w BFC Club. To osoby, które regularnie goszczą w hotelu oraz uczestniczą w naszych wyjazdach, stając się dla nas po prostu dobrymi znajomymi. Dziękując za te przyjacielskie relacje członkowie BFC Club otrzymują kartę klubową, a wraz z nią liczne przywileje, zniżki oraz dedykowane akcje, jak możliwość udziału w Narciarskich Dniach Polskich.

 

 

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter
Stay up to date with the latest promotional events at the hotel!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close