Sommelier Wine Gallery

  1. HomePage
  2. Sommelier Wine Gallery
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
17 września 2014

Złota Polska Jesień w Bonifacio rozpoczęła się od mocnego akcentu, którym było oficjalne otwarcie Sommelier Wine Gallery w ramach pierwszej edycji Festiwalu Wina i Muzyki połączonego z Kiermaszem Regionalnych Specjałów.

 

Prezentację oferty oraz degustację win poprowadził Dariusz Jażdżyk – profesjonalny sommelier i Dyrektor ds. HoReCa w Sommelier Dystrybucja.Sommelier Wine Gallery to pierwszy wine bar sygnowany przez Sommelier Dystrybucja w niemal 15-letniej historii tej marki. 

Zgromadzeni goście w ciągu dwóch dni imprezy mieli okazję degustować wina z szerokiej oferty Sommelier’a ze szczególnym uwzględnieniem tych, które otrzymały rekomendację idealnych na okres letni. Wśród win, które cieszyły się szczególną atencją gości znalazły się produkty ze znanych i cenionych na świecie winnic Louis Latour, Montes, Yalumba, Planeta, Katarzyna Estate, czy Allegrini. 

„Otwarcie Sommelier Wine Gallery wynika z owocnej współpracy Sommelier Dystrybucja z Hotelem Bonifacio. Wspólnie z jego właścicielami, chcemy stworzyć miejsce wyjątkowe dla entuzjastów dobrych win. Malownicze usytuowanie hotelu, bliskość natury, panujący tu spokój i cisza – wszystko to z pewnością sprzyjać będzie kontemplacji trunków, które tak skrupulatnie wyselekcjonowaliśmy.” – mówi Dariusz Jażdżyk. 

Marka Sommelier od niemal 15 lat promuje na polskim rynku wina z najlepszych winnic świata. Wyznacza standardy obsługi w zakresie dystrybucji win w segmencie HoReCa, zapewnia najlepszym hotelom i restauracjom w naszym kraju produkty klasy Premium - prestiżowe i cieszące się znakomitą reputacją zarówno wśród specjalistów, jak i przeciętnych entuzjastów win.

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij