Weddings

Date of
arrival
Date of
departure
Ten wyjątkowy dzień

Magiczne wesele pod Warszawą

Bliscy, natura i wspólny czas. Marzycie o weselu w pięknej okolicy? W BoniFaCio SPA & Sport Resort możecie zorganizować swoje wesele, w plenerze lub w gustownej sali. Możliwość dostępu do całego obiektu na wyłączność, dzięki czemu jedną z najwspanialszych chwil w życiu spędzicie w spokojnej i rodzinnej atmosferze wśród natury województwa mazowieckiego. Nasza oferta obejmuje również zaślubiny i kameralne przyjęcia do 120 osób. W hotelu Goście mają możliwość noclegu, a także relaksu w hotelowym Wellness z basenami, co pozwoli na pozbycie się niepotrzebnych zmartwień w kwestii powrotu do domu, a także umożliwi swobodny wypoczynek i niezapomniane chwile spędzone z bliskimi.

 

Ślub plenerowy pod Warszawą

Ślub w plenerze

Jeśli myślicie o połączeniu ceremonii zaślubin wraz z przyjęciem weselnym na Mazowszu, w Hotelu BoniFaCio zorganizujemy dla Was wszystko, czego potrzebujecie. Ślub w plenerze pod Warszawą to piękne przeżycie, dlatego poza organizacją uroczystości weselnej, możemy zadbać o to, by magiczne “tak” padło w zachwycających okolicznościach przyrody. 

 

Doskonała kuchnia

Wyśmienite jedzenie

Organizując wesele, zaślubiny lub kameralne przyjęcie w Hotelu BoniFaCio możecie być pewni najwyższej jakości kuchni przygotowanej w duchu slow food. Na życzenie Gości, możemy przygotować menu wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe  Odpowiednio dobrane do dań wina pozwolą zmaksymalizować odczucia i zostaną na długo w waszej pamięci. Wykwintne potrawy przygotowane z dbałością o najmniejsze detale w połączeniu z nienaganną obsługą są dopełnieniem przyjęcia weselnego, które zostanie w pamięci na długo wszystkich zaproszonych Gości.

 

Wesele szyte na miarę

Doskonała muzyka i wystrój

Tematykę wesela, zaślubin lub kameralnego przyjęcia dobierzemy bezpośrednio pod życzenie pary młodej. Odpowiednio wybraną muzykę może nadzorować Dj lub muzycy jazzowi. Dodatkowo oferujemy zorganizowanie wystroju pod wybraną tematykę i preferencję Pary Młodej. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by spełnić każde, nawet najmniejszy życzenie, aby ten dzień był dla Was niezapomniany i wyjątkowy.

Świetny dojazd z Warszawy

Świetna lokalizacja

Hotel BoniFaCio jest świetnym wyborem dla wszystkich, którym zależy na zachwycającym weselu pod Warszawą bądź ceremonii zaślubin. Od stolicy dzieli nas zaledwie godzina drogi, około 70 kilometrów, blisko trasy S7. Resort położony jest na 10-hektarowej polanie, w otoczeniu lasów, w Pradolinie Wkry. 

Sprawdź ofertę  BFC TRAVEL

NARTY Z BFC

newsletter
Stay up to date with the latest promotional events at the hotel!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close