Grupa BFC

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Grupa BFC

Właściciele BoniFaCio SPA & Sport Resort jest specjalizująca się w turystyce premium grupa BFC. Businessman Fun Club obecny jest na polskim rynku od 1992 roku. Od tego czasu zorganizowaliśmy setki wyjazdów sportowych, rodzinnych, firmowych i eventów.

 

Naszą specjalnością są wyjazdy narciarskie do Włoch o unikatowym programie, realizowane w ramach BFC Travel. Klienci doceniają wysoki poziom szkolenia sportowego i moc dodatkowych atrakcji w słonecznych Dolomitach. Od muzycznego namiotu na stoku do wieczorów tematycznych. Sezon rokrocznie zaczynamy akcją Snow Music Show, czyli muzyczno-sportowym wyjazdem do Madonny di Campiglio. Dalej zapraszamy na rodzinne ferie narciarskie i wyjazdy sportowe dla dorosłych, a latem na aktywny wypoczynek na Sardynii.

 

Stała grupa naszych klientów zrzeszona jest w BFC Club. To osoby, które regularnie goszczą w hotelu oraz uczestniczą w naszych wyjazdach, stając się dla nas po prostu dobrymi znajomymi. Dziękując za te przyjacielskie relacje członkowie BFC Club otrzymują kartę klubową, a wraz z nią liczne przywileje, zniżki oraz dedykowane akcje, jak możliwość udziału w Narciarskich Dniach Polskich.

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij