Wakacje na wyciągnięcie ręki

  1. HomePage
  2. Hotel
  3. Bonifacio News
  4. Wakacje na wyciągnięcie ręki
Date of
arrival
Date of
departure
24 of June 2020

Nasza jedyna w swoim rodzaju oferta aktywnych, rodzinnych wakacji w Pradolinie Wkry już jest dostępna.  Zachęcamy do  zapoznania się ze szczegółami i mamy nadzieję gościć Państwa w Bonifacio  SPA & Sport Resort, które stanowi prawdziwą ESENCJĘ wakacyjnych potrzeb. 

 

 

Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort- esencja wakacyjnych potrzeb

O świcie słońce przebija się zza soczyście zielonych drzew. Budzi Cię ptasia orkiestra. Zjadasz śniadanie pełne naturalnych produktów, a potem pędzisz nad wodę, wskakujesz do kajaka i leniwie meandrującą rzeką przenosisz się w dzicz. Zanurzasz się w szumiącym lesie, pachnącym dojrzałymi malinami, świeżymi jagodami. Mijasz łąki pełne kwiatów. Oddychasz pełną piersią. Czy to sen? Nie! To esencja wakacji, jakie oferuje ukryty w pradolinie Wkry, Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort.

Z jednej strony nowoczesność - czterogwiazdkowy obiekt o imponującej sportowej infrastrukturze,  ze świetną restauracją i winoteką, luksusowym SPA, o designie wkomponowanym w otoczenie. Z drugiej - powrót do natury. Możliwość spędzenia wakacji, jakie wielu z nas pamięta z dzieciństwa. Beztroskiego, aktywnego czasu w naturze. Z bieganiem po łące, biesiadowaniem przy ognisku, ze zbieraniem darów lasu - od malin po jesienne grzyby, z przejażdżkami konnymi lub rowerowymi po klimatycznych wioskach, ze spływem kajakowym po urokliwie meandrującej tu Wkrze, z wycieczkami szlakiem zabytkowych drewnianych kościółków.

Choć można też po prostu relaksować się nad basenem, to BoniFaCio sprzyja aktywnościom, szczególnie że obiekt specjalizuje się w weekendowych i wakacyjnych pobytach w oparciu o autorskie programy z wykorzystaniem malowniczego otoczenia oraz wspominanej bazy. Znajdziemy tu m.in. pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, hokeja na trawie, siatkówki i badmintona, korty tenisowe, strzelnicę łuczniczą i pełne zaplecze do odnowy biologicznej. Do tego leśne trasy biegowe, rowerowe i stado koników polskich chętnych, by zabrać gości w teren. Zresztą te wierzchowce niewielkiego wzrostu, to jeden z wyróżników hotelu i jeden z niewielu w kraju ośrodków hodowli ważnej ze względów historycznych rasy wytrwałych koni o łagodnym charakterze.

Pięknie prezentuje się też odkryty 25-metrowy basen, w którym po zakończonym treningu można obserwować zachód słońca, delektując się panującą tu ciszą. Infrastruktura wewnątrz budynku sprawia, że nawet w przypadku niepogody nie znajdzie się wymówek - od 18-metrowego krytego basenu z przeciwprądem i sprzętem do waterpolo, przez siłownię z wysokiej jakości sprzętem do sali fitness, w której realizowane są różnorodne zajęcia aerobowe. Uciekając od zgiełku wielkiego miasta warto aktywny wypoczynek połączyć z dbałością o zdrowie i urodę, w czym pomaga prawdopodobnie najlepsze butikowe SPA na Mazowszu, współpracujące z francuską marką kosmetyków luksusowych Clarins.

Hotel BoniFaCio nie tylko oferuje świetne zaplecze sportowe, ale dzięki ciekawym zajęciom pod okiem profesjonalnej kadry mobilizuje do korzystania z niej. Kto nie lubi zorganizowanych zajęć może w ramach indywidualnego pobytu w pełni czerpać z infrastruktury i lokalizacji obiektu. Kto jednak ma ochotę na grę w podchody lub inne zabawy - hotel zadba o sportowe igrzyska dla małych i dużych amatorów sportu. Drużyna Bonifacio - najlepszy i najbardziej uśmiechnięty zespół hotelowy - wciąga swoją energią, zgraniem i uśmiechem.

W bezpośredniej okolicy BoniFaCio znajduje się wiele atrakcji turystycznych, idealnych na krótkie wypady. Do najciekawszych należą: gromadzące pamiątki związane z historią rodziny Krasińskich Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Muzeum Szlachty Polskiej oraz ruiny zamku w Ciechanowie, kilkusetletnie modrzewiowe kościółki w Sarbiewie, Królewie i Malużynie należące do szlaku drewnianej architektury sakralnej, Muzeum Wsi Polskiej w Sierpcu, Izba Pamiątkowa Guzikarstwa w Sochocinie.

Po dniu pełnym atrakcji, czas na biesiadę w stylu slow food. Czyli spokojną kolację, aby bez pośpiechu delektować się zdrową kuchnią autorstwa znakomitego Darka Ratuszniaka (regionalne produkty, zioła z własnego ogródka, jajka i nabiał od okolicznych gospodarzy, domowe nalewki, przetwory i kiszonki, wypieki Pani Marysi, wyjątkowa Letnia Kuchnia Bonifacio). Do tego znakomicie zaopatrzona winoteka sommeliera Mateusza Podgórskiego ze specjalnie wyselekcjonowanymi winami z najlepszych polskich i światowych winnic, aby kieliszek szlachetnego trunku dopełnił smak kolacji.  

Wakacje są w końcu od tego, by czerpać z lata pełnymi garściami!

SZCZEGÓŁY OFERTY: https://www.hotelbonifacio.pl/pakiety/wakacje-na-wyciagniecie-reki 

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter
Stay up to date with the latest promotional events at the hotel!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close