Sezonowy rytuał Bonifacio

  1. HomePage
  2. Bonifacio seasonal ritual
Date of
arrival
Date of
departure
05 of October 2015

"Jesienny romans żurawiny z Jabłkiem" - Orzeźwiający rytuał pachnący świeżą żurawiną to apetyczna przygoda, po której skóra nabiera młodzieńczego wyglądu.  Połączenie jabłka z odrobiną miodu sprawi, że skóra twarzy będzie wygładzona i oczyszczona. 

 

Rytuał obejmuje:

  • Aromatyczny peeling żurawinowo – solny całego ciała. Daje efekt gładkiej i miękkiej skóry. Właściwości przeciwutleniające żurawin sprawiają, ze skóra staje się uelastyczniona, spowalniając w ten sposób procesy starzenia.
  • Kokonowa maska żurawinowa na całe ciało
  • Ujędrniająco – odżywczy delikatny masaż całego ciała.
  • Wygładzająco – oczyszczająca maseczka na twarz na bazie jabłka i miodu.

AUFGUSS - RYTUAŁ NAPAROWY 

Wszystkim koneserom saunowania oraz amatorom błogiego relaksu polecamy wyjątkowe wydarzenie czyli tradycyjny seans aufgussowy w Bonifacio SPA.

Samo słowo pochodzi z języka niemieckiego i oznacza napar. Ceremonia odbywa się w saunie suchej. Kamienie polewane są wodą zmieszaną z olejkami eterycznymi, a powstałą parę wodną „nagania się” ręcznikiem na uczestników. Rytuał w saunie ujędrnia i oczyszcza. Pod wpływem wysokiej temperatury pory skóry otwierają się, stają się bardziej gościnne dla wszystkich substancji, które próbują w nie wniknąć. Dotlenienie skóry jest podstawą pielęgnacji. Pod wpływem ciepła pobudzone zostaje krążenie, wymiana materii staje się szybsza i więcej tlenu zostaje doprowadzone do skóry.Aufguss to idealne zakończenie dnia wypełnionego aktywnością - ciało po saunie jest lepiej zregenerowane i przygotowane do dalszego wysiłku fizycznego. Zwieńczeniem seansu jest delektowanie się świeżymi owocami.

Zapraszamy w każdą sobotę o godz. 18:00. Wstęp dla gości hotelowych bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. 

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter
Stay up to date with the latest promotional events at the hotel!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close