Bonifacio - Hotel Przyjazny Rodzinie

  1. HomePage
  2. Bonifacio - a Family Friendly Hotel
Date of
arrival
Date of
departure
25 of February 2014

Od samego początku zespół Bonifacio SPA & Sport Resort czynił wiele, aby zyskać przychylność najmłodszych gości oraz ich rodziców. Po wielu miesiącach starań i wyposażeniu hotelu we wszystkie niezbędne udogodnienia możemy z ogromną radością poinformować, że Bonifacio został uznany oficjalnym partnerem akcji Hotel Przyjazny Rodzinie.

Dla wielu rodzin, szczególnie tych z małymi dziećmi, malowniczo położony i zlokalizowany niedaleko Warszawy Bonifacio stał się jednym z najfajnieszych sposobów na weekend.

Zawsze uśmiechnięte dziewczyny na recepcji, fantastyczne, kipiące pomysłami, a jednocześnie cierpliwe animatorki, pomocni kelnerzy, cudowne pokojowe, super ratownik na basenie prowadzący szkółkę pływacką i zabawy na basenie, leśniczy opowiadający o leśnych cudach, szef kuchni wyczarowujący ulubione przez maluchów dania, a także pozostali członkowie zespołu Bonifacio sprawiają, że wszyscy goście, a szczególnie Ci najmniejsi, czują się naprawdę mile widziani, zrelaksowani i prawdziwie ugoszczeni.

Zapraszamy wszystkie rodziny do odkrywania uroków Bonifacio SPA & Sport Resort - Hotelu na każdą pogodę!

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter
Stay up to date with the latest promotional events at the hotel!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close