Hotel Przyjazny Rodzinie

  1. HomePage
  2. A Family Friendly Hotel
Date of
arrival
Date of
departure
28 of September 2015


Z dumą informujemy, że po raz drugi Bonifacio SPA & SPort Resort został uhonorowany podczas uroczystej Gali "Hotel Przyjazny Rodzinie" najwyższą oceną pięciu "słoneczek" oraz specjalnym wyróżnieniem "za spokój, przestrzeń i atmosferę, którą zdecydowanie tworzą ludzie, a nie ściany, drzwi i okna." Dla takich chwil i takich ocen warto dawać z siebie wszystko każdego dnia spędzanego w pracy. 

Dlaczego jesteśmy hotelem przyjaznym rodzinie?

BoniFaCio SPA & Sport Resort to miejsce, w którym na naszych najmłodszych gości czeka mnóstwo atrakcji oraz przygód. Należą do nich między innymi:

  • place zabaw na świeżym powietrzu, 
  • wewnętrzna sala zabaw, 
  • baseny dla najmłodszych, 
  • autorski program Strefa Malucha,
  • Klub Zająca Bonifacego,
  • jazdy konne dla maluchów, 
  • bogata infrastruktura sportowa 

Okoliczne tereny i zachwycająca natura wokół hotelu stwarzają doskonałe warunki do uprawiania różnego rodzaju aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Nasi animatorzy wiedzą, jak walczyć z nudą, dlatego w BoniFaCio króluje uśmiech i dobra zabawa! 

Komfort i bezpieczeństwo

Przygotowaliśmy również liczne udogodnienia, które sprawiają, że rodzinny pobyt będzie należał do udanych zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Nasze restauracja z otwartymi rękoma przyjmują maluchy, a także zapewniają im zdrowe i zbilansowane posiłki serwowane w ramach specjalnego menu dziecięcego oraz podróż do Krainy Pyszności, specjalnej strefy dla malców. Ponadto w restauracji czekają specjalne krzesełka dla maluszków, które ułatwiają ich karmienie. 

W pokojach naszego hotelu przyjaznego rodzinie możemy dostarczyć sprzęt niezbędny do udanego pobytu z maluchem - prosimy o wcześniejszą informację, abyśmy zdążyli wszystko przygotować przed przyjazdem. Na życzenie gości zaopatrzymy pokoje w łóżeczko dziecięce, bezprzewodowy czajnik czy podgrzewacz do butelek - szczegóły dotyczące udogodnień znajdują się tutaj. Dbamy nie tylko o komfort, ale także o bezpieczeństwo najmłodszych gości, dlatego oferujemy maty antypoślizgowe, podesty dla dzieci czy opiekę wyszkolonych animatorów - wszystko po to, by każdy z naszych gości mógł spędzić wyjątkowy czas w hotelu BoniFaCio i jego okolicy. 

 

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter
Stay up to date with the latest promotional events at the hotel!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close