Zgrupowania drużyn sportowych

  1. HomePage
  2. Sports teams meetings
Date of
arrival
Date of
departure
30 of June 2014

W drugiej połowie maja Strefa Sportu i Rekreacji Bonifacio gościła już Reprezentację Polski w Beach Soccerze. Natomiast 30 czerwca przyjechał na dwunastodniowe zgrupowanie drużyna Happoel Be’er Sheeva – Wicemistrz Izraela w Piłce Nożnej. W następnych tygodniach lipca i sierpnia przyjadą kolejne zagraniczne drużyny piłkarskie w tym m.in. zespół Panthrakikos z Grecji i Happoel Ra’Anana z Izraela.

Pobyty piłkarzy z zagranicy będą w naturalny sposób stanowiły dodatkową atrakcję dla wszystkich gości, którzy w tym czasie zaplanują swój dłuższy lub krótszy pobyt wakacyjny w Bonifacio, czy to w ramach pakietów wakacyjnych, czy też w ramach specjalnej promocji dla fanów piłki nożnej „Brasiliada” . Dzięki otwartej formule treningów goście Bonifacio będą mogli na co dzień podpatrywać jak wyglądają przygotowania najlepszych drużyn piłkarskich do sezonu.

Strefa Sportu i Rekreacji stała się także bardzo popularną atrakcją wśród firm przyjeżdżających do Bonifacio na spotkania integracyjne, podczas których organizowane są pikniki sportowe, piłkarskie rozgrywki firmowe i inne atrakcje. 

Głównymi elementami tej Strefy Sportu i Rekreacji są:

  • Profesjonalne boisko piłkarskie zbudowane zgodnie z restrykcyjnymi standardami UEFA dotyczącymi wymiarów, jakości murawy, drenażu czy nawodnienia
  • Boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią (idealne do meczów mini piłki nożnej, piłki ręcznej czy koszykówki)
  • Profesjonalne boisko do beach soccera i siatkówki plażowej
  • Dwa korty tenisowe (nawierzchnia z mączki ceglanej)
  • Trawiaste boiska do siatkówki i badmintona
Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter
Stay up to date with the latest promotional events at the hotel!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close