Zgrupowania drużyn sportowych

  1. HomePage
  2. Zgrupowania drużyn sportowych
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
30 czerwca 2014

W drugiej połowie maja Strefa Sportu i Rekreacji Bonifacio gościła już Reprezentację Polski w Beach Soccerze. Natomiast 30 czerwca przyjechał na dwunastodniowe zgrupowanie drużyna Happoel Be’er Sheeva – Wicemistrz Izraela w Piłce Nożnej. W następnych tygodniach lipca i sierpnia przyjadą kolejne zagraniczne drużyny piłkarskie w tym m.in. zespół Panthrakikos z Grecji i Happoel Ra’Anana z Izraela.

Pobyty piłkarzy z zagranicy będą w naturalny sposób stanowiły dodatkową atrakcję dla wszystkich gości, którzy w tym czasie zaplanują swój dłuższy lub krótszy pobyt wakacyjny w Bonifacio, czy to w ramach pakietów wakacyjnych, czy też w ramach specjalnej promocji dla fanów piłki nożnej „Brasiliada” . Dzięki otwartej formule treningów goście Bonifacio będą mogli na co dzień podpatrywać jak wyglądają przygotowania najlepszych drużyn piłkarskich do sezonu.

Strefa Sportu i Rekreacji stała się także bardzo popularną atrakcją wśród firm przyjeżdżających do Bonifacio na spotkania integracyjne, podczas których organizowane są pikniki sportowe, piłkarskie rozgrywki firmowe i inne atrakcje. 

Głównymi elementami tej Strefy Sportu i Rekreacji są:

  • Profesjonalne boisko piłkarskie zbudowane zgodnie z restrykcyjnymi standardami UEFA dotyczącymi wymiarów, jakości murawy, drenażu czy nawodnienia
  • Boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią (idealne do meczów mini piłki nożnej, piłki ręcznej czy koszykówki)
  • Profesjonalne boisko do beach soccera i siatkówki plażowej
  • Dwa korty tenisowe (nawierzchnia z mączki ceglanej)
  • Trawiaste boiska do siatkówki i badmintona
Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij