Clarins partnerem BoniFaCio SPA & Sport Resort

  1. HomePage
  2. Clarins partners with BoniFaCio SPA & Sport Resort
Date of
arrival
Date of
departure
01 of October 2012

W ramach podjętej współpracy goście ośrodka będą mogli skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych Clarins oraz zakupić produkty tej luksusowej, francuskiej marki. Ponadto wszyscy odwiedzający hotel będą mieli możliwość zasięgnięcia porad dotyczących metod aplikacji kosmetyków u jednych z najlepszych specjalistów w dziedzinie odnowy biologicznej.

Centrum SPA w hotelu udostępni m.in. saunę suchą oraz parową, zabiegi w hammanie, a także w specjalnym pokoju relaksu. Wnętrza pomieszczeń utrzymane będą w naturalnej kolorystyce. Większość wykorzystanych przy ich aranżacji materiałów to drewno i kamień. Dużą rolę będzie spełniać również oświetlenie - jego natężenie i właściwy odcień pozwolą stworzyć wyjątkową aurę relaksu.

W ramach umowy BFC i CLARINS będą również współpracować przy organizacji wyjazdów klubowych BFC oraz przeprowadzanych przez obie firmy akcjach konkursowych i kampaniach promocyjnych. Jej inauguracja odbyła się podczas uroczystej Gali z okazji dwudziestolecia BFC.

Clarins, który jest marka wyłącznościową w BoniFaCio SPA & Sport Resort, to francuski producent ekskluzywnych kosmetyków, których formuły opracowywane są na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych. Marka, obecna w 150 krajach, jest liderem w dziedzinie luksusowej pielęgnacji na rynku europejskim.

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter
Stay up to date with the latest promotional events at the hotel!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close