Clarins partnerem BoniFaCio SPA & Sport Resort

  1. HomePage
  2. Clarins partnerem BoniFaCio SPA & Sport Resort
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
01 października 2012

W ramach podjętej współpracy goście ośrodka będą mogli skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych Clarins oraz zakupić produkty tej luksusowej, francuskiej marki. Ponadto wszyscy odwiedzający hotel będą mieli możliwość zasięgnięcia porad dotyczących metod aplikacji kosmetyków u jednych z najlepszych specjalistów w dziedzinie odnowy biologicznej.

Centrum SPA w hotelu udostępni m.in. saunę suchą oraz parową, zabiegi w hammanie, a także w specjalnym pokoju relaksu. Wnętrza pomieszczeń utrzymane będą w naturalnej kolorystyce. Większość wykorzystanych przy ich aranżacji materiałów to drewno i kamień. Dużą rolę będzie spełniać również oświetlenie - jego natężenie i właściwy odcień pozwolą stworzyć wyjątkową aurę relaksu.

W ramach umowy BFC i CLARINS będą również współpracować przy organizacji wyjazdów klubowych BFC oraz przeprowadzanych przez obie firmy akcjach konkursowych i kampaniach promocyjnych. Jej inauguracja odbyła się podczas uroczystej Gali z okazji dwudziestolecia BFC.

Clarins, który jest marka wyłącznościową w BoniFaCio SPA & Sport Resort, to francuski producent ekskluzywnych kosmetyków, których formuły opracowywane są na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych. Marka, obecna w 150 krajach, jest liderem w dziedzinie luksusowej pielęgnacji na rynku europejskim.

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij