Strefa malucha

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Animacje dla dzieci

Autorski program Strefa Malucha

Mali ludzie to dla nas wielka sprawa. I mamy im wiele do zaoferowania. Od hotelowych udogodnień do weekendowych animacji.

W każdy weekend nasi animatorzy zabierają wszystkie chętne dzieciaki do świata przygód, sportu, zabawy i edukacji. Spędzacie weekend razem, ale wybrane przez Was godziny osobno.

 

 

Regulamin strefy malucha

sportowe wyzwania dla najmłodszych

Sportowa Akademia Malucha

Leżenie z książką nad basenem to nie jest atrakcja dla dzieci. Zdecydowanie lepsza będzie zabawa pod okiem instruktora - gry, wyścigi, nauka nurkowania, a raczej wyławianie skarbów.

Każdą aktywność sportową można zamienić w fascynujący i mądrze spędzony czas - i nasi instruktorzy doskonale o tym wiedzą!

Basia Mojska

Basia Mojska

Animacje dla dzieci

„Wszystkie dzieci nasze są - w prostych słowach: kochamy dzieci, a dzieci kochają nas. Ta relacja, na której opieramy naszą pracę z najmłodszymi gwarantuje satysfakcję i powodzenie we wspólnej zabawie. Hotel i jego otoczenie daje wszechstronne i niezależne od pogody możliwości kreatywnego spędzania czasu. U nas nie ma miejsca na nudę czy rutynę, a podczas nieustającej zabawy uczymy się ciekawych rzeczy o otaczającym nas świecie”

przygoda na świeżym powietrzu

Zaczarowany las

Ile mrówek jest w mrowisku? Gdzie nocują sarny? Jak zbudować szałas?

Nasze leśne zajęcia to za każdym razem pełna przygód wyprawa do naszej lokalnej dżungli. Nie zdziw się, gdy twoje dziecko nie będzie już chciało grać na playstation - z naszymi animatorami otaczająca rzeczywistość jest ciekawsza od tej wirtualnej.

Zdrowe posiłki dla dzieci

Kraina pyszności

Czy można zaproponować dzieciom pyszne, ale i zdrowe dania? Czy odkrywanie różnych smaków może być dla dzieci fascynującą przygodą? Jak zachęcić niejadka do zjedzenia obiadu?

Nasi kucharze mają na to sposoby. I prezentują je w specjalnej restauracyjnej strefie dedykowanej młodym Gościom.

Spędź z nami
niezapomniane chwile

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij