Atrakcje dla firm

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
tworzenie
mini ogrodów

Ogrody w szkle

Warsztaty tworzenia ogródków i lasów w szkle to propozycja dla wszystkich, którzy cenią oryginalne dekoracje i rozwiązania. Świetnie sprawdzają się w nietypowych miejscach i nadają wnętrzu designerskiego charakteru. Ogrody w szkle zyskują ostatnio coraz większą popularność. Zajmują niewiele miejsca, a od razu przyciągają uwagę. Urządzenie ogrodu w szkle nie jest tak trudne, jak się wydaje, a efekty są zachwycające. Dobrze wykonany las żyje własnym życiem i nie potrzebuje specjalnej opieki. Lasy powstają w szklanych słojach, które napełniamy ziemią, drenażem, kolorowymi kamykami, mchem i oczywiście sadzimy prawdziwe żywe rośliny. W tropikalnych małych lasach świetnie sprawdzają się wszystkie sukulenty, kaktusy oraz rośliny z dekoracyjnymi liśćmi, np. paproć czy bluszcz.

 • Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do samodzielnego wykonania mini ogrodu.
 • Warsztaty prowadzone są przez florystkę, która indywidualnie poprowadzi każdego uczestnika
 • Każdy z uczestników zabierze swoją pracę na pamiątkę do domu.
team work

Projekt Eko

Jedyna w swoim rodzaju i niezwykle pożyteczna aktywność integrująca zespół, a także ucząca zespołowego działania, a nade wszystko wskazująca na harmormonię człowieka z przyrodą. Zabawa polega na zaprojektowaniu, wykonaniu oraz pomalowaniu karmników dla dzikich ptaków. Na zakończenie każdy zespół udaje się do lasu pod opieką instruktora i w specjalnie wyznaczonych  i uzgodnionych z Nadleśnictwem lokalizacjach zawiesza karmniki. 

 

 

Piękne okolice
rzeki Wkry

Piknik nad rzeką

Niedaleko hotelu, nad pięknym zakolem rzeki Wkry znajduje się wysoka skarpa z malowniczym widokiem na okolicę. W kierunku tej skarpy wyruszą grupy używając różnych środków transportu. Najbardziej leniwych zaprosimy na przejazd bryczką a bardziej aktywnym wręczymy rowery lub kije do Nordic Walking.

Ekipy wyruszą w kierunku skarpy gdzie czeka piknikowa nagroda – leżaki, kocyki, smaczny grill i napoje. Teren w okolicy pozwala na rozstawienie boisk do badmintona i rozegrania różnych konkurencji zespołowych.

Kilka szlaków kajakowych

Spływ kajakowy rzeką Wkrą

Bez konieczności wyjeżdżania nad Jeziora Mazurskie proponujemy urokliwą rzekę Wkrę i organizowane na niej spływy kajakowe. Nieuregulowana Wkra, o łagodnym nurcie, oraz otaczające ją kompleksy leśne, tworzą mało znany, ale bardzo atrakcyjny szlak kajakowy.

Dla miłośników kajakarstwa i dla tych którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z tym sportem  Hotel Bonifacio przygotował kilka szlaków z pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Nachętniej polecamy trasę zieloną: Spokojna, bez konieczności przeniosek.

Czas spływu to około 1,5 godz. Po drodze przepiękne widoki łąk i lasów Pradoliny Wkry. Idealny pomysł na wspólny firmowy spływ w bliskim kontakcie z naturą. Spływy grupowe  odbywają się zawsze pod opieką ratownika i instruktora.

Doświadczeni instruktorzy

Strzelectwo

Precyzja, pewna ręka, spokojna głowa, ale i refleks. Te umiejętności sprawdzimy podczas konkurencji na strzelnicy w Chotumiu (25 km od hotelu) lub pod Płońskiem (15 km). Zawody w strzelaniu do tarczy z ostrej broni krótkiej (Glock17) oraz długiej (AK47), a w Chotumiu również do rzutków z broni śrutowej.

Wszystkie strzelania odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, co gwarantuje maksimum bezpieczeństwa.

Profesjonalny sprzęt
do wypożyczenia

Nordic Walking

Nordic Walking jest łatwiejszy i bardziej efektywny niż wiele innych dyscyplin. Marsz z kijkami – po dobrym opanowaniu techniki – uaktywnia 90% mięśni całego ciała. Dla porównania: pływanie – 65%, jogging – 60%. Poza tym, przy nieporównywalnie mniejszym niż w innych dyscyplinach wysiłku w ciągu godziny spalisz więcej kalorii – 400kcal, podczas gdy zwykły chód pochłania 280kcal w tym samym czasie. Proponujemy wyjście z dusznej sali i aktywność, która nie tylko pobudzi, ale i wpłynie na doskonałą kondycję psychiczną uczestników.

Grupa  przy pomocy instruktora  opanuje technikę marszu i wybierze się na spacer do przepięknego lasu wokół Hotelu Bonifacio. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do Nordic Walking i przeszkoliliśmy dziesiątki zadowolonych osób, dla których Nordic Walking stał się sposobem na codzienną aktywność. Czas marszu ustalany jest wg potrzeb klienta.

 

Duży wybór zajęć

Zajęcia sportowe dla grup

W ramach naszej oferty sportowej, uwzględniając preferencje grupy, realizujemy następujące formy zajęć:

 • aqua aerobik
 • zdrowy kręgosłup 
 • fitness  (Tabata, trening ogólnorozwojowy, trening na uda, brzuch i pośladki, crossfit, trening obwodowy, trening funkcjonalny)
 • trening Mobility (mobilizacja powięzi przy użyciu wałków , piłek i gum rehabilitacyjnych)
 • trening biegowy,
 • trening pływacki
 • pilates
Szeroki wybór tras rowerowych

Wycieczka rowerowa

Hotelowa wypożyczalnia oferuje bogaty wybór rowerów marki Kross i Scott. Szeroki wybór tras rowerowych, o różnej długości, gwarantuje dobrą  zabawę i optymalny trening dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Na życzenie klienta organizujemy wycieczki objazdowe z instruktorem.

Relaks dla każdego

Rekreacja trójwymiarowa

Relaks to podstawa, ale każdy wypoczywa inaczej… Jeden wypoczywa aktywnie, bo lubi się zmęczyć, drugi wolałby nigdzie nie chodzić, ale chciałby spędzić czas nad wodą, trzeci marzy tylko o kuflu zimnego piwa… Mamy propozycję odpowiednią dla wszystkich. Grupa zostanie podzielona na 3 zespoły. Pierwszy pojedzie na wycieczkę rowerową, drugi popłynie na spływ kajakowy, a trzeci odwiedzi Browar Ciechan.

Doskonała zabawa dla grup

Fotoorientacja kajakowa

Zapraszamy na spływ kajakowy Wkrą. Wkra jest rzeką niezwykle malowniczą, toczącą swe przeźroczyste wody wśród łagodnych wzgórz morenowych i ukwieconych łąk. Las do rzeki dochodzi tylko w kilku miejscach, przeważnie na wysokich brzegach doliny. Żeby wyczulić uwagę kajakarzy, proponujemy wyszukiwanie charakterystycznych miejsc na trasie spływu, których zdjęcia dostanie każda ekipa.

 

Idealna dla integracji zespołu

Fotoorientacja piesza

Foto orientacja piesza czyli mapa, kompas i przygoda! Uczestnicy podzieleni za zespoły wyruszają z najpiękniejszego miejsca w pobliżu hotelu – urokliwej skarpy nad brzegiem rzeki Wkry. Zaopatrzeni w mapę i urządzenia nawigacyjne starają się dotrzeć do hotelu w jak najszybszym  czasie, po drodze odnajdując i dopasowując punkty kontrolne. Niezapomniana przygoda dla grup i trafiona propozycja na integrację Twojego zespołu! 

Duża ilość atrakcji okolicy

Fotoorientacja rowerowa

Zapraszamy na wycieczkę rowerową. Na rowerzystów czekają leśne ścieżki, wiejskie szutrowe drogi, mazowieckie wierzby, szlak kościołów drewnianych, Sanktuarium Maryjne w Smardzewie, meandrująca rzeka Wkra. Zespoły wyruszą na trasę zaopatrzeni  w mapę okolic (na której naniesiono charakterystyczne punkty do zlokalizowania) oraz zdjęcia tych punktów. Liczy się czas pokonania trasy i liczba prawidłowo przyporządkowanych zdjęć.

Połączenie praktyki i teorii

Zdrowie w pracy

Z myślą o dobrym samopoczuciu twojego pracownika stworzyliśmy autorski program „Zdrowie w pracy” w skład którego wchodzą:

 • zajęcia na matach - połączenie zajęć „Zdrowy kręgosłup” , streatching i trening Mobility (potrzebne są tylko luźne, wygodne ubrania, bez butów)
 • krótkie wykłady i prezentacje dotyczące regeneracji, treningów i diety. 

Dzięki temu pracownicy dowiedzą się, jak prowadzić zdrowy  tryb życia, zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. 

Dodatkowe korzyści:

 • wzrost prestiżu firmy, związany z przyjaznym i nowoczesnym spojrzeniem na pracownika
 • wzmocnienie więzi pracownika z firmą
 • mniej zwolnień lekarskich wykorzystywanych w związku z dolegliwościami aparatu ruchu.
tworzenie stroików

Warszaty świątecznie

Warsztaty z własnoręcznie wykonanych stroików na drewnianych podstawach, mogą okazać się dobrym pomysłem na kreatywną integrację Twojej firmy w nadchodzącym okresie świątecznym. Z powodzeniem wprowadzą uczestników w świąteczny nastrój. Każdy otrzyma materiały niezbędne do samodzielnego wykonania ozdoby, a dodatkowo zawsze może liczyć na podpowiedź i pomoc prowadzącego. W tle umilać nam pracę, będzie spokojna muzyka świąteczna. Każdy z uczestników zabierze swoją pracę na pamiątkę do domu.

Wojtek Żbik

Wojtek Żbik

zastępca dyrektora hotelu, ds. sprzedaży

Najważniejsze jest zrozumienie potrzeb klienta i elastyczne podejście. Wiem, że nasz zgrany zespół i doskonała infrastruktura biznesowo-rekreacyjna hotelu BoniFaCio pozwala nam realizować nawet najbardziej nietypowe szkolenia i konferencje. Jesteśmy głodni wyzwań!

Profesjonalny sprzęt do gry

Waterpolo

Waterpolo - dyscyplina, która ducha sportów zespołowych z piłką w roli głównej, potrafi połączyć z walorami poruszania się w wodzie. Pływalnia kryta Hotelu Bonifacio wyposażona jest w profesjonalny sprzęt do gry w Waterpolo. Organizujemy mecze piłki wodnej na najwyższym poziomie.

Niezależnie od wieku i płci uczestników, uczestnicy rozegrają emocjonujące mecze,  które zagwarantują świetną zabawę w duchu rywalizacji. Sprawdzony sposób na udaną integrację Twojego zespołu!

 

Doskonała zabawa dla grup

Turniej sportowy

Turniej, a właściwie trójbój sportowy będzie się składał z trzech dyscyplin: siatkówki plażowej, piłki wodnej i piłki nożnej. Zespoły rozegrają serię emocjonujących meczy  w każdej z dyscyplin. Każdy zawodnik z zespołu musi wystartować w co najmniej jednej konkurencji. Wyniki poszczególnych rozgrywek będą sumowane i pozwolą wyłonić zwycięski zespół.

Na życzenie klienta możemy modyfikować dyscypliny do wyboru :piłka nożna, koszykówka, bieg przełajowy, mini triathlon, siatkówka plażowa, waterpolo, tenis, Boule. Oprawa turnieju jest godna zawodów najwyższej rangi : zapewniamy puchary/medale, dyplomy i nagrody dla drużyn które znajdą się na podium.

Doskonała infrastruktura sportowa

Sporty drużynowe

Najwyższej jakości infrastruktura sportowa w Hotelu Bonifacio, daje nieograniczone możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu dla firm. Organizujemy rozgrywki sportów drużynowych w wybranych dyscyplinach:

 • piłka nożna
 • koszykówka
 • siatkówka plażowa
 • piłka nożna plażowa
 • waterpolo
 • Boule
 • dwa ognie i inne

Każdy mecz rozgrywany jest pod okiem sędziego. Osoby które nie uczestniczą w rozgrywkach udzielają się w strefie kibica.

Świetna zabawa dla odważnych

Podchody

Proponujemy ciekawą i sprawdzoną grę terenową w Podchody! Jest to zabawa polegająca na ściganiu jednej grupy osób przez drugą i wykonywaniu po drodze różnych zadań. Poziom trudności i urozmaicenie zadań jest ograniczone tylko wyobraźnią uczestników.

Umiejętności uczestników   nie mają znaczenia - liczy się tylko dobra zabawa! Podchody dają najwięcej radości, jeśli odbywają się w terenie. Idealnym miejscem jest las wokół Hotelu Bonifacio. 

Uwaga! Organizujemy również Nocne Podchody! Świetna zabawa dla odważnych .

Profesjonalne boisko firmy Wibit

Pool volleyball

W siatkówkę można grać na plaży, boisku i hali, a teraz także w wodzie! Organizujemy mecze piłki siatkowej na basenie! Nie trzeba być profesjonalnym graczem ani świetnym pływakiem. Każdy może poczuć ducha rywalizacji i świetnie się bawić, grając w piłkę siatkową w wodzie. Nasz basen ma bezpieczną głębokość 1,4m i jest wyposażony w profesjonalne boisko firmy Wibit.

Mecze siatkówki na basenie to wspaniały pomysł na rozrywkę i integrację w grupie. Nic tak nie scala drużyny jak sport zespołowy! Chcesz zobaczyć współpracujący ze sobą team ? Sprawdź jak dobrze to może scalić twoją drużynę!

Niezwykle emocjonująca zabawa

Survival

Proponujemy niezwykle ciekawą i emocjonującą zabawę , dzięki której uczestnicy zgromadzą wiedzę i umiejętności związane z przetrwaniem w warunkach ekstremalnych! 

Nasza Gra Survivalowa to kilkugodzinna wyprawa do lasu ubrana w szkolenie gdzie przećwiczymy:

 • nawigację dzienną
 • nawigację nocną
 • nawigację na naturalne przedmioty terenowe
 • rozpalanie ognia
 • filtrację, oczyszczanie i gotowanie wody
 • budowę schronień 
 • znalezienie i przyrządzanie posiłków w sytuacjach survivalowych
 • techniki ratownicze i sygnalizacyjne
 • budowę wyposażenia survivaloweg
Ciekawe zagadki umysłowe

Mindgame

Zaprosimy uczestników w świat gier umysłowych. Przed uczestnikami postawimy zagadki umysłowe w formacie XXL, wymagające zaangażowania odrobiny mięśni i grupowego myślenia. Obsługa każdej będzie wymagała współpracy całych zespołów i dobrego podziału ról na osoby odpowiedzialne za koncepcję i realizację. Zadaniem grupy jest rozwiązanie wszystkich zagadek.

Mnóstwo radości i dobrej energii

Warsztaty bębniarskie

Wspólne muzykowanie w radosnej atmosferze na najbardziej popularnych afrykańskich bębnach. Zabawa polega na nauce podstaw zachodnioafrykańskich melodii.

Gorące, afrykańskie rytmy nikogo nie pozostawią obojętnym, dostarczając mnóstwo radości i dobrej energii. Warsztaty odbywać się będą w kilku grupach. Następnie grupy spotkają się i każda zaprezentuje swój własny rytm, który opanowała w trakcie warsztatów. A na zakończenie wspólny koncert wszystkich uczestników.

Ekstremalny bieg z przeszkodami

Bonifacio Forest Challenge

Nowość w sezonie! Ekstremalny bieg  z przeszkodami w lesie wokół Hotelu BoniFaCio. To zabawa dla dużych dzieci i odważnych twardzieli, lubiących się „sponiewierać” w błocie. Uczestnicy mają szansę przeżyć przygodę życia, ponieważ „urozmaiciliśmy” trasę biegową w lesie i teren wokół hotelu BoniFaCio i  zamieniliśmy je w jeden wielki plac zabaw.

Nie trzeba być atletą, aby ukończyć bieg. Tu liczą się chęci i pragnienie przełamywania własnych słabości. Zagęszczenie przeszkód i ciekawa trasa to sprawdzian ciała i psychiki uczestników. Chcesz zobaczyć współpracujący ze sobą team pokonujący kolejne przeszkody? Sprawdź jak mocno ten event może scalić twoją drużynę! 

Własna hodowla koników polskich

Jazda konna

Hotel Bonifacio posiada własną hodowlę koników polskich.  Jest to rdzennie polska rasa koni , które są wytrzymałe i bardzo spokojne, a przy tym niewybredne i łagodne. Nadają się zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nasze konie doskonale radzą sobie w zaprzęgu i pod siodłem.

Zapraszamy do szkółki jeździeckiej , gdzie pod okiem wykwalifikowanych trenerów  uczestnicy podszkolą technikę jazdy i nauczą się pielęgnacji tych pięknych zwierząt.

Zabawa doskonalenia równowagi

Segway

Segway to dwuśladowy, dwukołowy, jednoosobowy pojazd elektryczny, zasilany z wbudowanych akumulatorów, kontrolowany przez komputer pokładowy, który jest odpowiedzialny za utrzymanie równowagi. Pojazd może rozwijać prędkość do około 30 km/h. Segwayem kieruje się przez przechylenie tułowia kierowcy w odpowiednią stronę.

Powoduje to zachwianie stanu równowagi. Komputer dążąc do jej przywrócenia przesuwa pojazd tak, żeby zapobiec jego wywróceniu. Skutkiem jest ruch Segwaya w danym kierunku. Zapraszamy na naukę i zabawę z pojazdami Segway.

Warsztaty z szefem kuchni

Dzień włoski

Naszych Gości w klimat tego dnia wprowadzimy warsztatami, w czasie których Szef Kuchi przedstawi tajniki przygotowania tradycyjnej włoskiej pasty.

Następnie kieliszek prosecco jako aperitif przed prawdziwą włoską ucztą. Sommelier pomoże zrozumieć i docenić kunszt win z Półwyspu Apenińskiego, a wszystko to przy dźwiękach muzyki wprost ze Słonecznej Italii.

Skontaktuj się
z działem sprzedaży

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez BUSINESSMAN FUN CLUB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Drawska 22 piętro 1 lok 1.23, 02-202, WARSZAWA Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane