Pokaż na mapie

Spa & Wellness

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Regeneracja po ciężkim tygodniu

Odpoczynek z dala od miasta

BoniFaCio SPA & Sport Resort - wystarczy godzina drogi z Warszawy, aby przenieść się w ciszę mazowieckich łąk, orzeźwiający zapach lasów i czystego powietrza.

W miejsce, które łączy wypoczynek na łonie natury z kąpielą zmysłów w profesjonalnym centrum SPA. Holistyczna regeneracja ciała i duszy gwarantowana.

Basen sportowy, rekreacyjny i dziecięcy

Bogata oferta Wellness & SPA

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne, sesja w saunie fińskiej i tureckiej łaźni, zdrowotna ścieżka Kneippa, prysznic wrażeń, albo zasłużony relaks w basenie solankowym, jacuzzi lub marokańskim hammanie. A może wizyta w strefie basenów (duży basen kryty, brodzik dla dzieci i zewnętrzny, 25-metrowy basen sportowy)?

Odpoczywaj tak, jak lubisz. Gdy będziesz miał ochotę - z pomocą dyskretnego i kompetentnego zespołu naszych rehabilitantów i kosmetyczek.

Unikatowe rytuały i zabiegi CLARINS

Naszą wizytówką są specjalistyczne, jedyne w swoim rodzaju i dostępne tylko w BoniFaCio SPA masaże BodyWork, a także autorskie Rytuały Hammam.

W szerokiej gamie naszych zabiegów na twarz i ciało używamy profesjonalnych produktów CLARINS - lidera na rynku kosmetyków SPA, tak, aby regeneracji skóry, towarzyszyła uczta dla zmysłów.

Godziny otwarcia Strefy Wellness

Wstęp

 • Goście hotelowi – bezpłatnie. Uwaga: baseny dostępne dla wszystkich; strefa wellness dostępna tylko dla gości dorosłych

 • Goście zewnętrzni - tylko za okazaniem karnetu okresowego, płatnego zgodnie z aktualnym cennikiem

 • Możliwość wykupienia indywidualnych lekcji pływania dla dzieci i dorosłych - 80 zł za 45-minutową lekcję 

 

Godziny otwarcia wellness:

 • poniedziałek – piątek: 08:00 – 11:00 / 14:00 – 21:00

 • sobota: 10:00 – 21:00

 • niedziela: 10:00 – 18:00

 

Godziny otwarcia basenu:

 

 • poniedziałek – piątek: 08:00 – 11:00 / 14:00 – 21:00

 • sobota: 10:00 – 21:00

 • niedziela: 10:00 – 18:00

 

Uwaga: Korzystanie  z basenów i strefy wellness powinno odbywać się w godzinach pracy ratownika. Korzystanie z obiektu pod jego nieobecność odbywa się na własną odpowiedzialność.

 

Godziny otwarcia gabinetów SPA:

 • poniedziałek-piątek: 14:00 – 21:00

 • sobota: 10:00 – 21:00

 • niedziela: 10:00 – 16:00
Bartek Chmurzyński

Bartek Chmurzyński

Kierownik SPA / Fizjoterapeuta

Hipokrates z Kos zwykł mawiać ”Sposób na utrzymanie ciała w zdrowiu i kondycji jest prosty - wonna kąpiel i masaż każdego dnia”. Idąc w myśl tej rady zapraszam do skorzystania z Naszej oferty, która leczy zarówno ciało jak i duszę, przynosi relaks i wyciszenie. W końcu pełne odprężenie gości to największa satysfakcja dla mnie i mojego zespołu.

Spędź z nami
niezapomniane chwile

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij