Idea hotelu

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Autorski program Balance

Odzyskaj równowagę

Blisko Warszawy, ale wśród łąk i lasów. Świetna infrastruktura sportowa i zaplecze wellness, z zachowaniem kameralności obiektu. Najwyższy standard obsługi, jednak bez sztywnej, zobowiązującej atmosfery.

Autorskie programy profesjonalnych instruktorów i fizjoterapeutów, zamiast hałaśliwych animacji. Dynamiczne zajęcia, a w restauracjach spokój zgodny z ideą slow food.

BoniFaCio Spa & Sport Resort - cenimy równowagę w każdym aspekcie życia.  

 

Natura blisko Warszawy

Bez promenad, deptaków, sklepów i tłumów. Nasz hotel zbudowaliśmy na zagubionej wśród mazowieckich łąk i lasów polanie. Żeby być blisko natury, jak najwięcej przebywać na świeżym powietrzu i korzystać ze sportowych aktywności.

Trawiaste boiska, korty, leśne trasy biegowe, rowerowe szlaki, tereny idealne do przejażdżek konnych. Odkryty basen, w którym po zakończonym treningu możesz obserwować zachód słońca, delektując się panującą tu ciszą.

Weekend z dziećmi

Ty spędzasz czas tak, jak lubisz, a dzieci uczestniczą w edukacyjno-sportowych zajęciach z rówieśnikami. Bez dodatkowych opłat, bez szukania opiekunki - nasi instruktorzy czekają na Was w hotelu.

RAZEM LECZ OSOBNO® to nasz opatentowany program dedykowany najmłodszym. Od gier i zabaw, przez kursy gotowania do edukacji ekologicznej w leśnym przytulisku. Nie ma miejsca na nudę.

Kolejny udany pobyt!

W hotelu byliśmy z dziećmi już 3 raz :) Tym razem w czasie ferii. Jak zawsze wróciliśmy zadowoleni i wypoczęci. Hotel jest piękny, kuchnia wyśmienita, ale wracamy tam głównie dla dzieci. W hotelu jest ogromna sala zabaw, dzieciaki uwielbiają wyprawy do lasu, karmienie zwierząt i zajęcia na basenie z Panem Przemkiem. Na pewno wrócimy jeszcze nie raz :) (...)

emilkaf1989 TripAdvisor

Design
inspirowany naturą

Nasz obiekt to funkcjonalność, wygoda i estetyka, inspirowana naturą. Nowoczesny, prosty w formie budynek - tak, by jego design nie konkurował z naturalnym, pięknym otoczeniem.

W środku przestronnie, przytulnie i komfortowo. Stawiamy na luksus bez przepychu.

Wszystko w jednym miejscu

BoniFaCio Spa & Sport Resort to 55 komfortowo wyposażonych pokoi, które w optymalnej konfiguracji mogą pomieścić 140 gości.

Do tego dwie restauracje, sale szkoleniowe, strefa chillout, centrum SPA&Wellness z gabinetami kosmetycznymi, sale dla dzieci oraz pełne zaplecze sportowe z krytym i odkrytym basenem oraz pełnowymiarowymi boiskami i kortami. Wszystko w pradolinie Wkry, jedynie godzinę drogi od Warszawy.

Miejsce dla biznesu

Profesjonalnie wyposażone modułowe sale konferencyjne i obszerne powierzchnie do biznesowej aranżacji.

Przygotowywany na miejscu catering o bezkompromisowej jakości. Możliwości organizacji różnorodnych atrakcji dla grup. Poznaj naszą kompleksową ofertę dla klientów biznesowych.

Gwarancja udanego pobytu

Gościnność i profesjonalizm

Sukces zaczyna się od zbudowania zespołu. W teamie BoniFaCio stawiamy na profesjonalizm i wspólne pasje naszych managerów i pracowników.

Miłość do sportu, kreatywność, otwartość na świat i ludzi. Dzięki takim wartościom możemy zagwarantować indywidualne podejście, gotowość do szukania najlepszych rozwiązań, elastyczność, a przede wszystkim radosną i gościnną atmosferę.

Spędź z nami
niezapomniane chwile

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij