Bonifacio - Hotel Przyjazny Rodzinie

  1. HomePage
  2. Bonifacio - Hotel Przyjazny Rodzinie
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
02 października 2014

Jest nam niezmiernie miło oznajmić, że założenia jakie postawiliśmy sobie podczas prac nad koncepcją BoniFaCio Spa & Sport Resort znalazły uznanie i zostały docenione przez kapitułę konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Tym bardziej cieszy fakt, że stało się to już po pierwszym roku funkcjonowania naszego hotelu.

BoniFaCio Spa & Sport Resort został stworzony z myślą o rodzinie zarówno pod względem wyposażenia, jak też świadczonych usług. Nasza oferta jest kompleksowa i została skierowana zarówno do rodziców, jak i do dzieci. To założenie przyświecało nam na długo przed rozpoczęciem budowy.

Hotel realizuje sztandarową koncepcję Grupy BFC, właściciela BoniFaCio, jaką jest program „Razem Lecz Osobno®”. Umożliwia on rodzicom wspólne przebywanie z dziećmi równocześnie oferując dzieciom profesjonalną opiekę ze strony wyspecjalizowanej kadry BoniFaCio, tak by rodzice mogli z pełną swobodą realizować własne potrzeby rekreacyjne, wypoczynkowe lub pielęgnacyjne.

Jesteśmy bardzo dumni z przyznanego nam wyróżnienia i obiecujemy stale podnosić jakość świadczonych usług, by w przyszłości móc pochwalić się kolejnymi nagrodami.

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij