Nowa wiosenna kolekcja CLARINS

  1. HomePage
  2. CLARINS's New spring collection
Date of
arrival
Date of
departure
27 of February 2015

Z dumą informujemy, że premiera nowej kolekcji kosmetyków do makijażu Clarins Garden Escape będzie miała miejsce w najbliższy weekend w Bonifacio SPA

Pierwsze produkty stworzone przez markę Clarins 60 lat temu to były kosmetyki do twarzy i olejki do ciała. Twórcy marki Clarins do dziś  korzystają z oleju kosmetycznego bogatego w aktywne składniki roślinne, które odżywiają i wzmacniają usta. Zastosowana formuła topnienia uwydatnia wszystkie zalety oleju w celu zwiększenia piękna ust tj. odżywia, poprawia komfort i koi.Składnikiem dominującym Lip Comfort Oil jest stosowany z uwagi na jego właściwości odżywcze orzech laskowy, wspólny dla wszystkich receptur wykorzystywanych przez markę Clarins w produktach do twarzy  i olejkach do ciała. W jej składzie znajdziemy także połączenie naturalnych olejków z mirabelki i jojoby.

A wszystko zaczęło się w promiennych kolorach ogrodu miejscu idealnym na spacer pośród unikalnych zapachów kwiatów i roślin. Ten uroczy widok natury był inspiracją dla stworzenia świeżej, promiennej kolekcji makijażu w odcieniach od pastelowego różu po pikantny koral, od ciemnoszarego do sosnowej zieleni.

 

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter
Stay up to date with the latest promotional events at the hotel!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close