Bonifacio - Hotel Przyjazny Rodzinie

  1. HomePage
  2. Bonifacio - A Family Friendly Hotel
Date of
arrival
Date of
departure
02 of October 2014

Jest nam niezmiernie miło oznajmić, że założenia jakie postawiliśmy sobie podczas prac nad koncepcją BoniFaCio Spa & Sport Resort znalazły uznanie i zostały docenione przez kapitułę konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Tym bardziej cieszy fakt, że stało się to już po pierwszym roku funkcjonowania naszego hotelu.

BoniFaCio Spa & Sport Resort został stworzony z myślą o rodzinie zarówno pod względem wyposażenia, jak też świadczonych usług. Nasza oferta jest kompleksowa i została skierowana zarówno do rodziców, jak i do dzieci. To założenie przyświecało nam na długo przed rozpoczęciem budowy.

Hotel realizuje sztandarową koncepcję Grupy BFC, właściciela BoniFaCio, jaką jest program „Razem Lecz Osobno®”. Umożliwia on rodzicom wspólne przebywanie z dziećmi równocześnie oferując dzieciom profesjonalną opiekę ze strony wyspecjalizowanej kadry BoniFaCio, tak by rodzice mogli z pełną swobodą realizować własne potrzeby rekreacyjne, wypoczynkowe lub pielęgnacyjne.

Jesteśmy bardzo dumni z przyznanego nam wyróżnienia i obiecujemy stale podnosić jakość świadczonych usług, by w przyszłości móc pochwalić się kolejnymi nagrodami.

Sprawdź ofertę  BFC TRAVEL

NARTY Z BFC

newsletter
Stay up to date with the latest promotional events at the hotel!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close