Wspomnienia z Majówki

  1. HomePage
  2. Wspomnienia z Majówki
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
10 maja 2013

Majówka już za nami, ale wspomnienia wciąż nam towarzyszą. Długi weekend upłynął pod hasłem zabawy, pluskania w basenie, wycieczek rowerowych i wszelkiego rodzaju aktywności sportowych, w których brały udział całe rodziny.

Tematami animacji dla dzieci były cztery żywioły. Na basenie Żywioł Wody, a na zewnątrz hotelu Żywioły Wiatru, Ziemi i Ognia.  Część z gości wykorzystywała te dni na regenerację duszy, spacerując po pięknym lesie, rozciągającym się wokół hotelu, a część wybrała błogie lenistwo, czyli relaks w strefie SPA&Wellness. Nie zabrakło też wspaniałych potraw, czekających na gości w obu restauracjach hotelowych.

Weekend rozpoczęliśmy obiadokolacją w stylu greckim, a w następne dni goście mogli spróbować potraw włoskich i polskich. Zakończeniem majówki było wielkie grillowanie z muzyką na żywo i ogniskiem. Miłe chwile szybko minęły, ale my już czekamy na następny długi weekend, który już tuż tuż.

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij