BONIFACIO CUP

  1. HomePage
  2. BONIFACIO CUP
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
09 lipca 2015

Bonifacio Cup czyli Wakacyjny Turniej Piłkarski. Ostatnia niedziela czerwca stała pod znakiem futbolu w Bonifacio. Ponad setka dzieciaków z rocznika 2004 wzięła udział w Bonifacio Cup czyli Pierwszym Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej. 

Cenne nagrody, fantastyczna infrastruktura sportowa (przede wszystkim idealnie zielona płyta boiska piłkarskiego) sprawiły że Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Młode Orły z takich klubów jak Polonia Warszawa,  Wisła Płock, Znicz Pruszków czy PAF Płońsk walczyły z pasją o trofea i indywidualne nagrody.

Turniej był również okazją do oficjalnego otwarcia i zaprezentowania w pełnej krasie Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Bonifacio (nowe korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią, boisko do beach soccera i siatkówki plażowej, boisko do piłki nożnej, arena jeździecka itd.) , z którego na co dzień mogą korzystać goście indywidualni oraz firmy organizujące wyjazdy integracyjne

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij