A tak bawiliśmy się na Sylwestra!

  1. HomePage
  2. A tak bawiliśmy się na Sylwestra!
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
03 stycznia 2013

Jesteśmy dumni, że pierwsza organizowana w tym hotelu była niezwykle udana, a nasi goście przywitali Nowy Rok w szampańskich nastrojach. 

Dobra muzyka, najlepszej jakości trunki i wyśmienite menu serwowane przez naszego szefa kuchni...sprawiły, że atmosfera beztroskiej zabawy towarzyszyła gościom do białego rana. O oprawę muzyczną tej szalonej nocy dbał zespół Gang Bang. Zmęczeni wielogodzinnymi szaleństwami na parkiecie goście mogli zrelaksować się w saunie, na basenie albo na masażu.

Specjalną atrakcją wieczoru było zapisywanie postanowień noworocznych, życzeń czy pozdrowień na ścianie jednej z sal restauracyjnych. Nasi goście wspominają zabawę w naszym hotelu, jako niezwykłe przeżycie nie tylko na zapewnioną ofertę sylwestrową, ale i leśne otoczenie hotelu, które zrobiło ogromne wrażenie.  Dodatkowym atutem dla witających Nowy Rok rodzin była możliwość opieki nad dziećmi, które bawiły się na osobnym balu. Sylwester już za nami, ale przecież karnawał dopiero się zaczął...

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij