aaaa

Języki

aaaa

Kontakt

aaaa

Zapytaj o ofertę: wypełnij formularz »

aaaa


Zapisz się na nasz newsletter!

Galeria Win Bonifacio

2014.08.08

Jedyny w swoim rodzaju wine bar z imponującą kolekcją wybornych win z całego świata pochodzących m.in. z kolekcji najbardziej renomowanego polskiego importera win firmy Partner Center reprezentującego tak znakomite marki jak Robert Mondavi, Zuccardi, Dopff, Ferrari czy Bouchard Pere & Fils. 

Współtwórcą karty win Bonifacio oraz gospodarzem Bonifacio Wine Bar jest Mateusz Podgórski, utalentowany Sommelier reprezentujący młode pokolenie profejonalistów i znawców wina w Polsce: 

Mateusz Podgórski - Sommelier, Barman i pasjonat tematyki wine & spirits. Związany z  gastronomią od 7 lat. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Osobą nieustannie pogłębiająca swoją wiedzę i umiejętności. Pasja i profesjonalizm są dla niego narzędziami za pomocą, których stara się pokazać jak ważne jest świadome poruszanie się w świecie win i alkoholi. Regularnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w degustacjach i szkoleniach. Systematycznie korzysta z możliwości podniesienia kwalifikacji zawodowych – Ukończył kurs  I stopnia  SPB -  Level A, Junior Sommelier, oraz wiele szkoleń, m.in. Jim Beam,Bacardi, Martini, Hennesy Cognac, Moet & Chandon Champagne, Sake Professional  i wiele innych. Absolwent Akademii Kawy i Herbaty J.J Darboven oraz Barista 2.0 Colours of coffe.  Swoje umiejętności wykorzystał do współtworzenia Karty Win Hotelu BoniFacio, którą ciągle udoskonala według upodobań naszych gości jak również panujących światowych trendów.