aaaa

Języki

aaaa

Kontakt

aaaa

Zapytaj o ofertę: wypełnij formularz »

aaaa


Zapisz się na nasz newsletter!

SPA & Wellness

2012.11.09

Strefa SPA, dysponuje szeroką gamą zabiegów wykonywanych wyłącznie naturalnymi kosmetykami firmy Clarins przy wykorzystaniu innowacyjnych pomysłów specjalistów tej firmy, które zna i ceni Warszawa, cała Polska i Świat. Rozbudowane SPA mazowieckie pozwala gościom w pełni odpocząć i zregenerować organizm. BoniFaCio - hotel z basenem odkrytym i krytym, jest doskonałym miejscem do relaksu po naszych zabiegach i pozycjonuje nasz Resort w czołówce kategorii hotele spa.     

Nasza strefa SPA pod Warszawą ma do zaoferowania:

  • kryty basen z przeciwprądem
  • odkryty basen czynny w sezonie letnim
  • brodzik dla dzieci
  • jacuzzi (od 16 lat)
  • sauna sucha (od 16 lat)
  • sauna parowa (od 16 lat)
  • prysznic wrażeń (od 16 lat)
  • pokój relaksu (od 16 lat)

     

   

 

 

Strefa Urody "Clarins" 

To przestrzeń czterech gabinetów  pełnych  pozytywnej energii, w której zostaniesz otoczony aurą relaksu, spokoju i harmonii. Naszą misją jest sprawianie, aby Twój czas zwolnił, a każda chwila miała swój niepowtarzalny smak. Chcemy rozpieszczać Twoje zmysły, zgadywać potrzeby i wskazywać drogę, która wiedzie do poprawy jakości Twojego życia. Wierzymy w terapeutyczną moc dotyku dłoni naszych terapeutów, którzy dogłębnie rozumieją sens pojęcia „wellness", stąd oferta obfitująca w zabiegi wykonywane manualnie, bez użycia kapsuł i maszyn.

Strefa dostępna tylko osobom powyżej 16 roku życia.

 Oferta wellness w naszym hotelu  podzielona jest na dwie części:

  • oferta zabiegów kosmetycznych i masaży reklaksacyjnych, którą sygnuje światowy lider w dziedzinie luksusowej pielęgnacji  - firma Clarins. Formuły zabiegów proponowane przez kosmetologów i masażystów Clarins opracowane są na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych co  doskonale oddaje charakter Hotelu i jego misji.

        

oferta regeneracyjnych, powysiłkowych masaży Body Work wykonywana jest przez wysokiej klasy specjalistów fizjoterapii. Ta stosukowo mało znana w Polsce,  bardzo efektywna forma masażu głębokiego wymaga od specjalistów bardzo wysokich kwalifikacji. To absolutnie wyróżniająca hotel oferta tzw: „masażu z doktoratem”. Efekty metody Body Work to odczuwalna regeneracja ciała, skuteczna likwidacja powysiłkowych bóli mięśniowych i pełne odprężenie psychiczne.

   

 

Szeroki wybór zabiegów zapewni firma Clarins, światowy lider w dziedzinie luksusowej pielęgnacji. Formuły zabiegów opracowane na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych doskonale oddają charakter Hotelu i jego misji. 

 

galeria >>>