Wakacje na wyciągnięcie ręki

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
24 czerwca 2020

Nasza jedyna w swoim rodzaju oferta aktywnych, rodzinnych wakacji w Pradolinie Wkry już jest dostępna.  Zachęcamy do  zapoznania się ze szczegółami i mamy nadzieję gościć Państwa w Bonifacio  SPA & Sport Resort, które stanowi prawdziwą ESENCJĘ wakacyjnych potrzeb. 

 

 

Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort- esencja wakacyjnych potrzeb

O świcie słońce przebija się zza soczyście zielonych drzew. Budzi Cię ptasia orkiestra. Zjadasz śniadanie pełne naturalnych produktów, a potem pędzisz nad wodę, wskakujesz do kajaka i leniwie meandrującą rzeką przenosisz się w dzicz. Zanurzasz się w szumiącym lesie, pachnącym dojrzałymi malinami, świeżymi jagodami. Mijasz łąki pełne kwiatów. Oddychasz pełną piersią. Czy to sen? Nie! To esencja wakacji, jakie oferuje ukryty w pradolinie Wkry, Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort.

Z jednej strony nowoczesność - czterogwiazdkowy obiekt o imponującej sportowej infrastrukturze,  ze świetną restauracją i winoteką, luksusowym SPA, o designie wkomponowanym w otoczenie. Z drugiej - powrót do natury. Możliwość spędzenia wakacji, jakie wielu z nas pamięta z dzieciństwa. Beztroskiego, aktywnego czasu w naturze. Z bieganiem po łące, biesiadowaniem przy ognisku, ze zbieraniem darów lasu - od malin po jesienne grzyby, z przejażdżkami konnymi lub rowerowymi po klimatycznych wioskach, ze spływem kajakowym po urokliwie meandrującej tu Wkrze, z wycieczkami szlakiem zabytkowych drewnianych kościółków.

Choć można też po prostu relaksować się nad basenem, to BoniFaCio sprzyja aktywnościom, szczególnie że obiekt specjalizuje się w weekendowych i wakacyjnych pobytach w oparciu o autorskie programy z wykorzystaniem malowniczego otoczenia oraz wspominanej bazy. Znajdziemy tu m.in. pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, hokeja na trawie, siatkówki i badmintona, korty tenisowe, strzelnicę łuczniczą i pełne zaplecze do odnowy biologicznej. Do tego leśne trasy biegowe, rowerowe i stado koników polskich chętnych, by zabrać gości w teren. Zresztą te wierzchowce niewielkiego wzrostu, to jeden z wyróżników hotelu i jeden z niewielu w kraju ośrodków hodowli ważnej ze względów historycznych rasy wytrwałych koni o łagodnym charakterze.

Pięknie prezentuje się też odkryty 25-metrowy basen, w którym po zakończonym treningu można obserwować zachód słońca, delektując się panującą tu ciszą. Infrastruktura wewnątrz budynku sprawia, że nawet w przypadku niepogody nie znajdzie się wymówek - od 18-metrowego krytego basenu z przeciwprądem i sprzętem do waterpolo, przez siłownię z wysokiej jakości sprzętem do sali fitness, w której realizowane są różnorodne zajęcia aerobowe. Uciekając od zgiełku wielkiego miasta warto aktywny wypoczynek połączyć z dbałością o zdrowie i urodę, w czym pomaga prawdopodobnie najlepsze butikowe SPA na Mazowszu, współpracujące z francuską marką kosmetyków luksusowych Clarins.

Hotel BoniFaCio nie tylko oferuje świetne zaplecze sportowe, ale dzięki ciekawym zajęciom pod okiem profesjonalnej kadry mobilizuje do korzystania z niej. Kto nie lubi zorganizowanych zajęć może w ramach indywidualnego pobytu w pełni czerpać z infrastruktury i lokalizacji obiektu. Kto jednak ma ochotę na grę w podchody lub inne zabawy - hotel zadba o sportowe igrzyska dla małych i dużych amatorów sportu. Drużyna Bonifacio - najlepszy i najbardziej uśmiechnięty zespół hotelowy - wciąga swoją energią, zgraniem i uśmiechem.

W bezpośredniej okolicy BoniFaCio znajduje się wiele atrakcji turystycznych, idealnych na krótkie wypady. Do najciekawszych należą: gromadzące pamiątki związane z historią rodziny Krasińskich Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Muzeum Szlachty Polskiej oraz ruiny zamku w Ciechanowie, kilkusetletnie modrzewiowe kościółki w Sarbiewie, Królewie i Malużynie należące do szlaku drewnianej architektury sakralnej, Muzeum Wsi Polskiej w Sierpcu, Izba Pamiątkowa Guzikarstwa w Sochocinie.

Po dniu pełnym atrakcji, czas na biesiadę w stylu slow food. Czyli spokojną kolację, aby bez pośpiechu delektować się zdrową kuchnią autorstwa znakomitego Darka Ratuszniaka (regionalne produkty, zioła z własnego ogródka, jajka i nabiał od okolicznych gospodarzy, domowe nalewki, przetwory i kiszonki, wypieki Pani Marysi, wyjątkowa Letnia Kuchnia Bonifacio). Do tego znakomicie zaopatrzona winoteka sommeliera Mateusza Podgórskiego ze specjalnie wyselekcjonowanymi winami z najlepszych polskich i światowych winnic, aby kieliszek szlachetnego trunku dopełnił smak kolacji.  

Wakacje są w końcu od tego, by czerpać z lata pełnymi garściami!

SZCZEGÓŁY OFERTY: https://www.hotelbonifacio.pl/pakiety/wakacje-na-wyciagniecie-reki 

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij