BEZPIECZNE I PRZYJAZNE BONIFACIO

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
06 maja 2020

Szanowni Goście,

 

Po prawie dwumiesięcznym okresie zawieszenia działalności operacyjnej naszego Hotelu od 4 maja jesteśmy ponownie gotowi na przyjmowanie Gości.

W oczekiwaniu na Państwa powrót staraliśmy się jak najlepiej przygotować Bonifacio SPA & Sport Resort do ponownego przyjmowania  Gości. Drobiazgowo śledziliśmy wszystkie oficjalne informacje oraz zalecenia władz państwowych i autorytetów medycznych, a także wdrażaliśmy wszelkie dodatkowe rekomendacje dotyczące zasad higieny i bezpieczeństwa zarówno dla Gości jak i personelu, które uzupełniają i tak wysokie standardy, które spełnialiśmy przed epidemią.

Nasz Hotel bez Gości, którzy dzielą naszą pasję do sportu, aktywnego wypoczynku, pysznej kuchni opartej na lokalnych składnikach  i zdrowego stylu życia, jest niczym arena bez widowni. Dlatego z nadzieją wypatrujemy oznak ustępowania epidemii i z utęsknieniem czekamy na Gości, którym przy zachowaniu pełnych zasad bezpieczeństwa zapewnimy ten sam komfort i jakość usług, które były do tej pory naszym wyróżnikiem.

Gdzie, jeśli nie w Bonifacio, w sercu zielonej Pradoliny Wkry, dosłownie na wyciągnięcie ręki,znajdziecie Państwo tak dobre warunki do nabrania odporności w tych niepewnych czasach.

Prosimy o zapoznanie się z naszym Kodeksem i zastosowanie się do tych regulacji podczas pobytu.

 

Życzymy przede wszystkim dużo zdrowia i pogody ducha. Na przekór trudnościom!

 

Zespół Bonifacio SPA& Sport Resort

 

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij