Komunikat w sprawie funkcjonowania Hotelu w czasie Stanu Zagrożenia Epidemiologicznego

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
14 marca 2020

Drodzy Goście i Przyjaciele Hotelu Bonifacio,

W związku z ogłoszonym Stanem Zagrożenia Epidemiologicznego oraz mając na uwadze Państwa zdrowie i poczucie bezpieczeństwa informujemy o sposobie funkcjonowania Hotelu w najbliższym okresie:
• Restauracja Bonifacio oraz Bonifacio SPA & Wellness zostają zamknięte dla klientów zewnętrznych do czasu odwołania Rozporządzenia, które reguluje pracę lokali gastronomicznych i rozrywkowych podczas Stanu Zagrożenia Epidemiologicznego
• Zgodnie z wytycznymi Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, która uzyskała od Rządu szczegółową interpretację Rozporządzenia, Restauracje i Bary w Hotelu Bonifacio są dostępne na niezmienionych zasadach tylko i wyłącznie dla Gości hotelowych
• W okresie od 15 do 29 marca Hotel będzie świadczył usługi noclegowe wg następującego harmonogramu:
o Od niedzieli wieczorem do piątku rano - Hotel całkowicie nieczynny
o Od piątku popołudniu do niedzieli – Hotel przyjmuje Gości indywidualnych zgodnie ze standardową ofertą weekendową
Jednocześnie zapewniamy, że zostały przyjęte restrykcyjne działania i procedury obowiązujące wszystkich pracowników Hotelu związane z zapewnieniem maksymalnie bezpiecznego i komfortowego pobytu zarówno Gości, jak i pracowników w Bonifacio.
Właściciele i cały Zespół Bonifacio życzą Państwu dużo zdrowia, ludzkiej solidarności i dobrego nastroju, na przekór wirusom !
Mamy nadzieję, że kryzys związany z zagrożeniem epidemiologicznym wkrótce minie i będziemy mogli cieszyć się piękną wiosną, która powoli rozkwita w lasach nad Wkrą wokół Bonifacio.

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij