Komunikat dot. wydarzeń związanych z epidemią koronawirusa

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
11 marca 2020

Ze względu na  swoje położenie w czystym, naturalnym środowisku lasów nad Wkrą oraz kameralny charakter obiektu, Bonifacio SPA & Sport Resort daje optymalne warunki do bezpiecznego, wolnego od trosk wypoczynku z dala od zgiełku i problemów wielkiego miasta.

Hotel, który dysponuje zaledwie 56 pokojami, oferuje swoim Gościom wiele dodatkowej przestrzeni do relaksu zarówno wewnątrz, jak i poza obiektem w tym dużą strefę basenową, Wellness, SPA oraz zewnętrzną infrastrukturę sportową (boiska, korty, place zabaw itp.) Goście, nawet przy pełnym obłożeniu hotelu, mogą cieszyć się poczuciem intymności i spokoju, z dala od tłumów.
 
Jednocześnie, ze względu na sytuację związaną z koronawirusem, Hotel wprowadził dodatkowe procedury, które mają zapewnić Gościom, jak i personelowi dodatkowy komfort i poczucie bezpieczeństwa:
 
·         w recepcji dostępne są specjalistyczne preparaty odkażające dostępne dla gości
 
·         dodatkowe preparaty są dostępne w pomieszczeniach pracowniczych dla obsługi hotelowej
 
·         na życzenie gości udostępniamy również maski ochronne
 
·         została wdrożona procedura wśród pracowników dotycząca rygorystycznego przestrzegania zasad higieny
 
·         pracownicy nie mogą przychodzić do pracy z jakimikolwiek objawami chorobowymi
 
·         pomimo iż BoniFaCio SPA & Sport Resort słynął z higieny podjęte zostały dodatkowe procedury związane z systematycznym i jeszcze bardziej wzmożonym dbaniem o czystość części wspólnych obiektu
Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij