Bonifacio - Hotel Przyjazny Rodzinie

  1. HomePage
  2. Bonifacio - Hotel Przyjazny Rodzinie
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
25 lutego 2014

Od samego początku zespół Bonifacio SPA & Sport Resort czynił wiele, aby zyskać przychylność najmłodszych gości oraz ich rodziców. Po wielu miesiącach starań i wyposażeniu hotelu we wszystkie niezbędne udogodnienia możemy z ogromną radością poinformować, że Bonifacio został uznany oficjalnym partnerem akcji Hotel Przyjazny Rodzinie.

Dla wielu rodzin, szczególnie tych z małymi dziećmi, malowniczo położony i zlokalizowany niedaleko Warszawy Bonifacio stał się jednym z najfajnieszych sposobów na weekend.

Zawsze uśmiechnięte dziewczyny na recepcji, fantastyczne, kipiące pomysłami, a jednocześnie cierpliwe animatorki, pomocni kelnerzy, cudowne pokojowe, super ratownik na basenie prowadzący szkółkę pływacką i zabawy na basenie, leśniczy opowiadający o leśnych cudach, szef kuchni wyczarowujący ulubione przez maluchów dania, a także pozostali członkowie zespołu Bonifacio sprawiają, że wszyscy goście, a szczególnie Ci najmniejsi, czują się naprawdę mile widziani, zrelaksowani i prawdziwie ugoszczeni.

Zapraszamy wszystkie rodziny do odkrywania uroków Bonifacio SPA & Sport Resort - Hotelu na każdą pogodę!

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij