Pobyty firmowe

Pobyty firmowe

Pobyty firmowe

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Specjaliści od imprez firmowych

Nowoczesne centrum konferencyjne, imponująca infrastruktura sportowo-rekreacyjna, szybki dojazd z Warszawy, a do tego profesjonalna i dynamiczna kadra sprawiają, że BoniFaCio SPA & Sport Resort to idealne miejsce na organizację wyjazdów i szkoleń firmowych.

Zapewniamy znakomite warunki do kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń i spotkań integracyjnych

Hotel na wyłączność

Kameralna atmosfera spotkań

Niewielka liczba pokoi (55) sprawia, że BoniFaCio jest idealnym hotelem dla tych firm, którym zależy na ekskluzywności i kameralnej atmosferze spotkań. 

Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z ponad 20-letniego doświadczenia firmy BFC Incentive (właściciela hotelu), w organizacji wyjazdów biznesowych i autorskich programów team buildingowych. 

 

Autorski program team-building

Od zajęć fotoorientacji rowerowej, przez survival, waterpolo do spływu kajakowego. Od mindgame, czyli zagadek umysłowych w formacie XXL po warsztaty kulinarne.

Nasz autorski program team buildingowy jest na tyle szeroki, że każda firma znajdzie coś idealnego dla swoich pracowników lub klientów.

Wojtek Żbik, <br> Karolina Świderska

Wojtek Żbik,
Karolina Świderska

Sales Team

Najważniejsze jest zrozumienie potrzeb klienta i elastyczne podejście. Wiem, że mój zgrany zespół i doskonała infrastruktura biznesowo-rekreacyjna hotelu BoniFaCio pozwala nam realizować nawet najbardziej nietypowe szkolenia i konferencje. Jesteśmy głodni wyzwań!

Zobacz relację z imprez firmowych

 

 

Skontaktuj się
z działem sprzedaży

Zobacz co nowegow Grupie BFC
Zobacz co nowego
w Grupie BFC

blog bfc

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij