aaaa

Języki

aaaa

Kontakt

aaaa

Zapytaj o ofertę: wypełnij formularz »

aaaa

Sommelier Bonifacio

2014.08.08

Autorem karty win w Hotelu Bonifacio jest Dariusz Jażdżyk, jeden z najbardziej renomowanych sommelierów w Polsce, a także Wicemistrz i wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski Sommelierów, jak również Członek Zarządu Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

Z branżą winiarską związany od 1998 r. Pełnił zaszczytną funkcję sommeliera w jednym z najlepszych hoteli w Polsce - warszawskim Le Royal Meridien BRISTOL.Obecnie dyrektor zarządzający marką Sommelier w Grupie Belvedere.

Dariusz Jażdżyk jest absolutnym miłośnikiem win. Jak sam twierdzi – szczęście, prócz rodziny, daje łączenie pracy z życiową pasją. Wiedzę oraz doświadczenie zdobywał od najlepszych – uczestniczył w międzynarodowych programach szkoleniowych, organizowanych przez uznanych producentów win na całym świecie. Stale współpracuje z takimi markami, jak Montes, Lurton, Louis Latour, Marqués de Riscal, Allegrini, Katarzyna Estate i wieloma innymi.

Wielokrotnie zapraszany do konsultacji i udziału w realizacji telewizyjnych programów kulinarnych, w tym np. Smaki Miasta (TVN), Kuchnia z Okrasą (TVP).