aaaa

Języki

aaaa

Kontakt

aaaa

Zapytaj o ofertę: wypełnij formularz »

aaaa

Pradolina Wkry

2012.11.09

Hotel BoniFaCio położony jest na leśnej polanie w pradolinie rzeki Wkry, w odległości około 70 km od Warszawy (okolice Płońska, Sochocina, Ciechanowa), w kierunku na Gdańsk, oraz około 24 km od Portu Lotniczego Modlin.  Inaczej jednak niż inne hotele pod Warszawą, jest miejscem nie tylko noclegowym, ale oferuje również bardzo szeroki wachlarz aktywnego wypoczynku. Wyjątkowa uroda naturalnej polany w samym sercu mazowieckiego lasu urzekła właścicieli i pomysłodawców projektu. Okolice Warszawy i  niewielka odległość od aglomeracji miejskiej, a mimo to można już tu odnaleźć równowagę w naturze, w ruchu i ciszy. Pobliskie tereny leśne zostały zaadoptowane na świetne trasy biegowo- rowerowe. Wokół hotelu powstaje również infrastruktura sportowa - baseny, korty tenisowe, boiska i naturalne place zabaw dla dzieci. Rzeka Wkra wije się malowniczo niedaleko polany, na której położony jest Hotel i zachęca do wspaniale relaksujących, wodnych wycieczek.

Amatorzy lasu i zdrowej kuchni znajdą tu dziewiczy teren pełen zwierząt, roślin i owoców leśnych, które w hotelowej restauracji stanowią podstawę naturalnych, zdrowych dań. Amatorzy lasu i zdrowej kuchni znajdą tu dziewiczy teren pełen zwierząt, roślin i owoców leśnych typowych dla mazowieckich miast Płońsk, Smardzewo, Ciechanów i inne, które w hotelowej restauracji stanowią podstawę naturalnych, zdrowych dań.

W bezpośredniej bliskości Bonifacio znajduje się wiele atrakcji turystycznych idealnych na krótkie rodzinne wypady. Do najciekawszych należą:

  • Pradolina Wkry – jeden z najbardziej malowniczych szlaków kajakowych w Polsce
  • Szlak Drewnianej Architektury Sakralnej – m.in. przepiękne, kilkusetletnie modrzewiowe kościółki w Sarbiewie, Królewie czy Malużynie
  • Sanktuarium Maryjne w Smardzewie
  • Ruiny Zamku w Ciechanowie
  • Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie
  • Muzeum Romantyzmu w Opinogórze
  • Muzeum Wsi Polskiej w Sierpcu
  • Twierdza w Modlinie