aaaa

Języki

aaaa

Kontakt

aaaa

Zapytaj o ofertę: wypełnij formularz »

aaaa

Klub Zajączka Bonifacego

2016.03.07

      

Hotel Bonifacio oraz BFC Travel Club, wspólnie z partnerami:  firmami Endo, Femmeritum/Wyspa Dzieci oraz Elanders, rozpoczyna jedyny w swoim rodzaju projekt dla Dzieci pod nazwą Klub Zajączka Bonifacego. Głównym celem tego projektu jest pobudzanie kreatywności, zdobywanie wiedzy i różnych umiejętnosci oraz rozwijanie zainteresowań i pasji u Dzieci poprzez unikalne zajęcia edukacyjne i zabawę w towarzystwie Zajączka Bonifacego.

Już podczas tegorocznych ferii zimowych Dzieci mogły poznać  Bonifacego podczas organizowanych w ramach "Wyspy Dzieci" półkolonii w Warszawie i okolicach, a także podczas rodzinnych wyjazdów narciarskich organizowanych przez BFC Club we włoskich Dolomitach.

Główną ideą programu jest beztroska zabawa poprzez edukację i umożliwienie dzieciom zdobywania czterech podstawowych Sprawności Zajączka Bonifacego:

* Skaut (Bonifacy Dzielny/Samodzielny)

* Artysta (Bonifacy Twórczy)

* Włóczykij (Bonifacy Ciekawy Świata)

* Sportowiec (Bonifacy Aktywny)

W celu zdobycia danej Sprawności, Maluchy powinny zaliczyć przynajmniej 3 z 10 przypisanych do danej Sprawności prób. Poszczególne próby można  zaliczać w ramach programów realizowanych przez:

PARTNERZY KLUBU ZAJĄCZKA BONIFACEGO:

1. Hotel Bonifacio SPA & Sport Resort 

Jeden z najlepszych podwarszawskich Hoteli Przyjaznych Rodzinie specjalizujący się w weekendowych i wakacyjnych pobytach dla rodzin z dziećmi w oparciu o autorski program "Razem lecz Osobno" z wykorzystaniem niezwykle malowniczego otoczenia zielonej Pradoliny Wkry oraz imponującej infrastruktury sportowo - rekreacyjnej.

 

2. Femmeritum / Wyspa Dzieci

 Wyspa Dzieci to tygodniowe wakacyjne kolonie dla dzieci wwieku 6-10 lat, które w przyjaznym otoczeniu pod uważnym okiem wychowawców itrenerów bawią się, uczą i rozwijają swoje predyspozycje, zdolności, talenty.Kadrę pedagogiczną: psychologów, pedagogów, wychowawców łączy idearozwoju dzieci w równowadze i w harmonii z samym sobą orazotaczającym je światem. Wyjazdy wakacyjne "WyspaDzieci" organizowane są od 2006 roku. Jest to marka firmy FEMMERITUM zajmującej się równowagą praca - życie. 

3. BFC Travel Club

Polska firma od 20 lat specjalizująca się m.in w wyjazdach narciarskich organizowanych z myślą o rodzinach z dziećmi zarówno w wieku przedszkolnym jak i szkolnym. Zróżnicowany program i standard wyjazdu sprawi, że każdy odnajdzie w nich coś dla siebie: wytchnienie podczas Ferii Bronze, luźną klubową atmosferę w trakcie wyjazdów Silver, czy najwyższy standard pobytów Gold. Nasza oferta to kombinacja aktywnego wypoczynku i klubowej zabawy, w trakcie pobytów realizujemy szkolenia narciarskie, a także autorskie programy popołudniowe Razem Lecz Osobno®, Bambino Ski® oraz Fun & Snow®. 


4. ENDO - ubranka z charakterem

Endo jako pierwsze (i przez długi czas jedyne) w Polsce ozdabia swoje produkty napisami w języku polskim, pokazując tym samym, ile emocji i skojarzeń mogą budzić w dorosłych i dzieciach pomysłowe i zaskakujące gry słowne. Ubranka Endo - szyte z bawełny i lnu, ozdabiane ekologicznymi nadrukami z farb wodnych, zachwycające prostym krojem i starannym wykonaniem - tworzą pod koniec lat 90. nowy wzorzec odzieży dziecięcej. Okazuje się bowiem, że prócz wygody i funkcjonalności, dziecięce ubranka mogą być po prostu... "cudownym zjawiskiem". Jak wszystko, co tworzone jest z pasją i miłością. 

5. Elanders

Grupa Elanders to jedna z największych globalnych firm specjalizcujących sie w e-commerce oraz najwyższej jakości drukach i wydawnictwach (w tym znakomitych wydaniach książek i albumów dla dzieci)