aaaa

Języki

aaaa

Kontakt

aaaa

Zapytaj o ofertę: wypełnij formularz »

aaaa

Idea

2012.11.09

Znajdź swój punkt równowagi

Zmęczenie, brak ruchu, zbyt dużo pracy. Jakże często w ciągu roku odliczamy miesiące, tygodnie, dni do urlopu.

Czy na pewno dobrze wykorzystujemy weekend? Czy potrafimy skutecznie wypocząć w krótkim czasie?

Niedaleko Warszawy powstał hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort, którego oferta umożliwia  gościom skuteczną regenerację sił pod okiem profesjonalistów.
Odpowiednia infrastruktura obiektu umożliwia realizację autorskiego programu BALANCE polegającego na silnej integracji sportu, zdrowia oraz powrotu do natury.

Naszą domeną jest las i nienaruszona natura blisko Warszawy. Tysiące hektarów łąk, drzew i leśnych ścieżek, to fantastyczne trasy biegowe i rowerowe, świetne warunki do uprawiania sportu, spacerów, relaksu w ciszy natury. Nasz pomysł na aktywność to wszelkie odmiany swobodnych ćwiczeń na świeżym powietrzu, przygotowanych przez team personalnych trenerów prowadzących zajęcia bez względu na poziom sprawności uczestników. 

Bardzo ważną częścią naszych programów jest oferta dla dzieci. Nasz opatentowany program RAZEM LECZ OSOBNO ®, od dwudziestu lat realizuje ciekawe pomysły dla najmłodszych oparte o zdrowy ruch na świeżym powietrzu. Program w formule „CZTERY PORY ROKU"  oparty jest na wykorzystaniu wszystkich atutów zmieniającej się aury, a w tworzeniu scenariuszy zabaw pomaga nam las, drzewa i rzeka.