Pokaż na mapie

Klub Zająca Bonifacego

  1. HomePage
  2. Dla dzieci
  3. Klub Zająca Bonifacego
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Wspaniała zabawa

Unikalne zajęcia edukacyjne

Zamiast godzin spędzonych przed telewizorem warsztaty teatralne, spotkanie z astronomem lub archeologiem, a nawet karmienie przygarniętych do Leśnego Przytuliska zwierząt. Zamiast kolejnego fast fooda warsztaty z szefem kuchni w Krainie Pyszności.

Pobyt w hotelu BoniFaCio, wyjazdy zimowe z BFC - każda okazja jest dobra do spotkania z Zającem Bonifacym i Przyjaciółmi. Nasz pluszowy przyjaciel i jego team zaprasza dzieci do rozwijania różnorakich pasji i odkrywania nowych zainteresowań. Przenieście się w świat atrakcyjnych gier, zabaw i edukacyjnych zajęć!

Idea klubu

Klub Zająca Bonifacego to program, który w atrakcyjny sposób zachęca najmłodszych do wszelkich aktywności i rozwijania różnorodnych pasji.Zarówno podczas weekendów i wakacji w BoniFaCio, jak również w czasie organizowanych przez BFC rodzinnych wyjazdów narciarskich do Włoch, dzieci uczestniczą w zajęciach, prowadzonych w atrakcyjnej formie.

Uczestnicy przez różnorakie gry i zabawy nabywają umiejętności, które w naszym klubie pomogą uzyskać podstawowe Sprawności Zająca Bonifacego:

  • Skaut (Bonifacy Dzielny/Samodzielny)
  • Artysta (Bonifacy Twórczy)
  • Włóczykij (Bonifacy Ciekawy Świata)
  • Sportowiec (Bonifacy Aktywny)

Kto zechce wziąć udział w sportowo-artystycznym współzawodnictwie otrzymuje pluszowego Zająca Bonifacego - specjalną przypinke, będącą potwierdzeniem zdobytej sprawności.

Basia Mojska

Basia Mojska

Animacje dla dzieci

„Czasem rodzice nie chcą uwierzyć, że ich pociechy potrafią spędzić dzień bez komórki i tableta. My wiemy, że wystarczy jeden dzień z Zającem Bonifacym i Przyjaciółmi, aby zaczarować dzieci analogowym światem i pokazać im, że przygoda czeka na każdym kroku”

Partnerzy Klubu Zająca Bonifacego

Hotel przyjazny rodzinie

Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort

Jeden z najlepszych podwarszawskich Hoteli Przyjaznych Rodzinie specjalizujący się w weekendowych i wakacyjnych pobytach dla rodzin z dziećmi w oparciu o autorski program "Razem lecz Osobno" z wykorzystaniem niezwykle malowniczego otoczenia zielonej Pradoliny Wkry oraz imponującej infrastruktury sportowo - rekreacyjnej.

BFC Travel Club

Polska firma od 20 lat specjalizująca się m.in w wyjazdach narciarskich organizowanych z myślą o rodzinach z dziećmi zarówno w wieku przedszkolnym jak i szkolnym.

Zróżnicowany program i standard wyjazdu sprawi, że każdy odnajdzie w nich coś dla siebie: wytchnienie podczas Ferii Bronze, luźną klubową atmosferę w trakcie wyjazdów Silver, czy najwyższy standard pobytów Gold.

Nasza oferta to kombinacja aktywnego wypoczynku i klubowej zabawy, w trakcie pobytów realizujemy szkolenia narciarskie, a także autorskie programy popołudniowe Razem Lecz Osobno®, Bambino Ski® oraz Fun & Snow®. 

Spędź z nami
niezapomniane chwile

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij