Pokaż na mapie

Pobyty firmowe

Pobyty firmowe

Pobyty firmowe

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Specjaliści od imprez firmowych

Nowoczesne centrum konferencyjne, imponująca infrastruktura sportowo-rekreacyjna, szybki dojazd z Warszawy, a do tego profesjonalna i dynamiczna kadra sprawiają, że BoniFaCio SPA & Sport Resort to idealne miejsce na organizację wyjazdów i szkoleń firmowych.

Zapewniamy znakomite warunki do kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń i spotkań integracyjnych

Hotel na wyłączność

Kameralna atmosfera spotkań

Niewielka liczba pokoi (45) sprawia, że BoniFaCio jest idealnym hotelem dla tych firm, którym zależy na ekskluzywności i kameralnej atmosferze spotkań. 

Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z ponad 20-letniego doświadczenia firmy BFC Incentive (właściciela hotelu), w organizacji wyjazdów biznesowych i autorskich programów team buildingowych. 

 

Autorski program team-building

Od zajęć fotoorientacji rowerowej, przez survival, waterpolo do spływu kajakowego. Od mindgame, czyli zagadek umysłowych w formacie XXL przez zwiedzanie browarów do warsztatów kulinarnych.

Nasz autorski program team buildingowy jest na tyle szeroki, że każda firma znajdzie coś idealnego dla swoich pracowników lub klientów.

Wojtek Żbik

Wojtek Żbik

Sales & revenue manager

Najważniejsze jest zrozumienie potrzeb klienta i elastyczne podejście. Wiem, że mój zgrany zespół i doskonała infrastruktura biznesowo-rekreacyjna hotelu BoniFaCio pozwala nam realizować nawet najbardziej nietypowe szkolenia i konferencje. Jesteśmy głodni wyzwań!

Skontaktuj się
z działem sprzedaży

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami w hotelu!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij