aaaa

Języki

aaaa

Kontakt

aaaa

Zapytaj o ofertę: wypełnij formularz »

aaaa


Zapisz się na nasz newsletter!

Cennik oferty sportowej

2015.10.30

OFERTA SPORTOWO REKREACYJNA

NAZWA

CZAS TRWANIA

CENA

REZERWACJA

TRENING PERSONALNY*

60min

110,00zł

Recepcja

Dział Sportu

TRENING DLA 2 do 3 os.*

60min

150,00zł

Recepcja

Dział Sportu

TRENING DLA GRUPY*

(powyżej 4 os.)

60min

40,00zł os.

Recepcja

Dział Sportu

FITNESS

(dla grupy powyżej 4 osób)

60min

30,00 zł os.

Recepcja

Dział Sportu

WATERPOLO

(dla grupy min. 8 os.)

50min

30,00zł os.

Recepcja

Dział Sportu

NAUKA JAZDY KONNEJ

60min

80,00zł

Recepcja

NAUKA JAZDY KONNEJ

30min

50,00zł

Recepcja

JAZDA KONNA W PLENERZE Z INSTRUKTOREM

60min

110,00zł

Recepcja

NAUKA PŁYWANIA

50min

80,00zł

Recepcja

NAUKA GRY W TENISA Z INSTRUKTOREM

60min

120,00 zł

Recepcja

Dział Sportu

WYNAJĘCIE KORTU TENISOWEGO

60min

50,00zł

Recepcja

SPŁYWY KAJAKOWE

od 60min do 7 godzin

50,00zł os.

Recepcja

WYPOŻYCZENIE MELEXA

60 min

50,00zł

Recepcja

WYPOŻYCZENIE MELEXA

30 min

25,00zł

Recepcja

WYPOŻYCZENIE ROWERÓW

60 min

15,00zł

(każda następna godzina 5zł)

Recepcja

WYPOŻYCZENIE ROWERÓW CAŁODNIOWE

12 godz.

40,00zł

Recepcja

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU SPORTOWEGO

 (piłki, rakiety, kije Nordic Walking itp.)

120min

10,00zł

Recepcja

WYNAJĘCIE BOISKA WIELOFUNCYJNEGO

NA WYŁĄCZNOŚĆ

60min

30,00zł

Recepcja

WYNAJĘCIE BOISKA PIŁKARSKIEGO

-

-

Prosimy o kontakt z działem Sportu

 

Położenie hotelu i najwyższej jakości infrastruktura sportowa daje nieograniczone możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Hotel BoniFaCio przez swoje unikalne w skali kraju zaplecze sportowo-rekreacyjne, zaspokoi wszelkie oczekiwania Gości, dla których zdrowie i aktywność fizyczna są stylem życia. 

 • Pełnowymiarowe profesjonalne boisko piłkarskie z naturalną murawą trawiastą
 • Boisko do beach soccera i siatkówki plażowej
 • Boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią
 • Korty tenisowe i boiska do badmintona
 • 25 metrowy, odkryty sportowy basen pływacki
 • 18 metrowy basen kryty z przeciwprądem
 • Waterpolo
 • Trasy rowerowe, biegowe i Nordic Walking w lasach otaczających hotel
 • Siłownia z wysokiej jakości sprzętem Technogym
 • Profesjonalna Sala Fitness
 • Zestaw do tenisa stołowego oraz piłkarzyki
 • Szlak kajakowy rzeki Wkry
 • Rowery renomowanej marki Kross i Scott

Nasza wykwalifikowana kadra instruktorska to ludzie zwariowani na punkcie sportu. Bez względu na poziom uczestników, gwarantują profesjonalne treningi, a w nich min: 

TRENING PERSONALNY

Dostosowane personalnie dla każdego - klasyczne ćwiczenia siłowe, przeplatane i łączone z ćwiczeniami aerobowymi tudzież interwałami.  Zajęcia odbywają się z dedykowanym na wyłączność instruktorem, co gwarantuje widoczne efekty i pełną satysfakcję. Zapewni on indywidualny zestaw ćwiczeń, z uwzględnieniem konkretnych potrzeb i możliwości osoby trenującej. Dodatkowo przeprowadzi dialog i poda cenne wskazówki na temat zdrowego trybu życia.

CROSSFIT

CrossFit to trening wytrzymałościowo-siłowy, którego celem jest uzyskanie lepszej sprawności fizycznej całego organizmu. Trening CrossFit wykorzystuje wzorce ruchowe spotykane w życiu codziennym. Uniwersalny program jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia. Wykwalifikowany trener zadba o to aby podczas każdej treningowej sesji, czekały na Was nowe wyzwania. Dlatego tego typu trening jest często dla innych zdecydowanie bardziej wciągający niż robienie trzech serii ćwiczeń na poszczególnych maszynach w siłowni.

TRENING FUNKCJONALNY

Trening Funkcjonalny to jeden z najbardziej popularnych systemów ćwiczeń, którego podstawą jest funkcjonalność ruchu, czyli możliwość jego wykorzystania w życiu codziennym. Swoje korzenie ma w rehabilitacji ruchowej. Trening funkcjonalny wzmacnia całe ciało, ale nie powoduje widocznej rozbudowy mięśni. Dzięki imitacji często wykonywanych ruchów, fitness funkcjonalny zmniejsza ryzyko urazów podczas wykonywania codziennych czynności i pozwala nam poruszać się pewniej i wydajniej. Szybkie tępo ćwiczeń i połączenie kilku rodzajów ruchu w jednym czasie, zwiększa ogólną wydolność organizmu i poprawia krążenie krwi. Profesjonalny trening pomoże zwiększyć koordynację, gibkość i wprawi Cię w świetne samopoczucie.

JOGGING – BIEGANIE

Bieganie jest jednym z najbardziej efektywnych ćwiczeń aerobowych. Dzięki bieganiu wzmocnisz układ krwionośny i odpornościowy, zredukujesz napięcie wywołane stresem i bardzo mocno dotlenisz organizm. Ponadto bieganie sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej.  Piękne lasy wokół  Hotelu zapewnią wymarzoną trasę biegową dla każdego. Pod okiem wykwalifikowanego trenera dowiesz się jak ważna jest rozgrzewka i stretching, podszkolisz technikę , a początkujący biegacze znajdą odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie ‘Jak zacząć biegać?’

CROSSFIT W PLENERZE

Otoczenie hotelu sprawia, że zajęcia CrossFit spokojnie można przenieść z sali klubu fitness w plener. Przygotowane zajęcia na świeżym powietrzu ograniczone są jedynie wyobraźnią trenera. Dopasuje trening indywidualnie do Waszych możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń, intensywności itp.

NORDIC WALKING

Forma rekreacji polegająca na marszu ze specjalnymi kijami. W porównaniu do zwyczajnego marszu, Nordic Walking angażuje stosowanie siły do kijków z obu stron. .Mięśnie są inaczej stymulowane niż w zwykłym marszu. To prowadzi do większego ich wzmocnienia, niż przy zwyczajnym chodzeniu czy joggingu.

Ważnym czynnikiem jest możliwość uprawiania w zasadzie przez każdego – bez względu na wiek, kondycję czy tuszę. Nordic Walking można uprawiać zarówno nad morzem, w lesie, parku czy w górach – przez cały rok. Okolice Hotelu – przepiękne lasy Pradoliny Wkry są idealnym miejscem na uprawianie tej formy aktywności. Dobrze jest rozpocząć uprawianie Nordic Walking pod okiem instruktora, który nauczy prawidłowej techniki marszu i pomoże dobrać odpowiednie kije, jak również doradzi jak zbudować samodzielny trening i prawidłowo dbać o kondycję

TENIS

Na nowoczesnych kortach z nawierzchnią ze specjalnej mączki ceglanej, nasi trenerzy poprowadzą z Tobą trening tenisa ziemnego. U nas możesz rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportu, poprawisz technikę, taktykę i dodatkowo masz możliwość rozegrania sparingu. Dla grup będziemy organizować turnieje amatorskie zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

JAZDA KONNA

Hotel Bonifacio posiada własną hodowlę koników polskich. Jest to rdzennie polska rasa koni , które są wytrzymałe i bardzo spokojne, a przy tym niewybredne i łagodne. Nadają się zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Ulubione konie naszych milusińskich doskonale radzą sobie w zaprzęgu i pod siodłem. Zapraszamy do szkółki jeździeckiej , gdzie pod okiem wykwalifikowanych trenerów  podszkolisz technikę jazdy i nauczysz się pielęgnacji tych pięknych zwierząt.

PŁYWANIE

Bonifacio SPA & Sport dysponuje dwoma pływalniami: kryta i na zewnątrz. Woda daje olbrzymie możliwości treningowe i rehabilitacyjne. Pod okiem trenera można skorzystać z treningu techniki, siły, wydolności tlenowej bądź skorzystać z porad rehabilitanta w stanach pourazowych lub wad postawy.

Oferujemy również lekcje pływania.  Proste ćwiczenia w wodzie, dzięki którym dzieci szybko nabierają pewności siebie i prawidłowo rozwijają swoją sylwetkę. Dzięki kontaktowi z wodą w asyście trenera, bardzo szybko przełamują obawy. Oswajają się z wodą i już od pierwszych zajęć doskonale się bawią.  Ponadto nasza pływalnia kryta wyposażona jest w profesjonalny sprzęt do gry w Waterpolo. Na życzenie gości organizujemy mecze piłki wodnej,  które gwarantują świetną zabawę w duchu rywalizacji.

Dodatkowo w naszej ofercie sportowej:

ROWERY

Dysponujemy rowerami renomowanej marki Kross i Scott. Goście mogą korzystać z nich w dowolnej chwili. Wokół hotelu wyznaczone są ciekawe trasy rowerowe.  Można też skorzystać z pomocy trenera, który nauczy techniki, korzystania z nowoczesnego zawieszenia i napędu a także przeprowadzi trening wytrzymałości lub siły.

SIATKÓWKA I PIŁKA PLAŻOWA

Do dyspozycji gości są dwa boiska do siatkówki oraz pełnowymiarowe boisko do piłki plażowej. Na specjalne życzenie organizujemy turnieje, profesjonalnie zorganizowane i sędziowane.

PIŁKA NOŻNA

Hotel Bonifacio posiada pełnowymiarowe boisko piłkarskie. Profesjonalna płyta treningowa z dwoma przenośnymi bramkami pozwala organizować  fachowe treningi piłkarskie, mecze, sparingi, rozgrywki i turnieje. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych i grupowych  z wykwalifikowanym trenerem piłki nożnej.

KAJAKI

Spływy kajakowe rzeką Wkrą należą do jednych z najciekawszych wędrówek kajakowych na Mazowszu. Dolina Wkry to idealne miejsce na organizację spływów kajakowych.  Wszyscy, którzy w taki sposób pragną obcować z prawdziwą, lekko dziką przyrodą zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy pełną obsługę wypraw kajakowych oraz mnogość atrakcji podczas spływu (min. Fotoorientacja).

NARTY BIEGOWE

 Polana otaczająca Hotel to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z nartami biegowymi. We współpracy z Towarzystwem Narciarskim "Biegówki"zostały wytyczone dwie trasy treningowe. Dodatkowo, główne dukty leśne nad Wkrą stanowią wprost wymarzone trasy dla bardziej doświadczonych narciarzy, którzy chcieliby potrenowac na tzw. nartach śladowych. Podczas zimy w Bonifacio funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego renomowanej firmy Rossignol oraz, na życzenie, doświadczenie instruktorzy.