aaaa

Języki

aaaa

Kontakt

aaaa

Zapytaj o ofertę: wypełnij formularz »

aaaa

Bonifacio SPA & Wellness

2015.10.10

Bonifacio SPA & Wellness pod Warszawą, oprócz malowniczego i dogodnego położenia hotelu, jest dla wielu gości jednym z głównych powodów, dla których regularnie odwiedzają Pradolinę Wkry. 

Krystalicznie czyste powietrze, zapach lasu, spokój i cisza w połączeniu z intymnymi oraz wysmakowanymi wnętrzami Bonifacio SPA gwarantują idealne warunki do beztroskiego odpoczynku i regeneracji po ciężkim tygodniu pracy w tyglu wielkiego miasta. 

Wielkim atutem Bonifacio SPA jest dyskretny i niezwykle kompetentny zespół rehabilitantów i kosmetyczek, który rozpieszcza gości i tworzy niepowtarzalną, przyjazną atmosferę. 

Gwarancją jakości jest również strategiczny partner hotelu - firma CLARINS - lider na rynku kosmetyków SPA, który zapewnia szeroką gamę zabiegów upiększających na twarz i ciało w Strefie Urody Clarins, jak również bogaty wybór produktów do kontynuowania pielęgnacji w warunkach domowych. 

Wizytówką Bonifacio SPA, oprócz zabiegów z linii CLARINS, są specjalistyczne, jedyne w swoim rodzaju i dostępne tylko w Bonifacio SPA masaże BODYWORK, a także autorskie Rytuały Bonifacio oraz Hamman.

Po rozpieszczaniu w Strefie Urody goście mogą poleniuchować w SPA (sauna fińska, łaźnia turecka, Kneipp, prysznic wrażeń, jacuzzi, hamman itp) oraz strefie basenów (duży basen kryty, basen dla dzieci plus zewnętrzny, 25-metrowy basen sportowy)