aaaa

Języki

aaaa

Kontakt

aaaa

Zapytaj o ofertę: wypełnij formularz »

aaaa

Bonifacio - idealny pomysł na weekend niezależnie od pory roku

2012.11.09

Bonifacio SPA & Sport Resort to miejsce na każdą porę roku i każdą pogodę. Czy słońce czy deszcz, upał czy chłód w Bonifacio nie można się nudzić. Z jednej strony malownicze lasy Pradoliny Wkry oraz znakomita infrastruktura rekreacyjno - sportowa zachęcają do aktywności przez cały rok. Z drugiej strony, ciepłe, jasne, przestronne i przytulne wnętrza Bonifacio stwarzają cudowną atmosferę do słodkiego nic nierobiena, biesiadowania, pływania w przeszklonym basenie z widokiem na las, czy rozpieszczania w intymnym SPA. Zachęcamy do bieżącego zapoznawania się z naszą ofertą. 

 

W Bonifacio SPA& Sport Resort stawiamy na krótki, ale aktywny odpoczynek w pięknym, naturalnym otoczeniu, niezależnie od pogody.

Jesteśmy pierwszym podwarszawskim obiektem, który wdrożył pomysł tzw. Weekendów Klubowych, w ramach których realizowana jest autorska koncepcja „Balance” – równowagi dla ducha i ciała uzyskiwanej poprzez integrację sportu, zdrowego trybu życia oraz kontaktu z naturą, z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Podczas każdego weekendu goście mogą korzystać z oferty, wliczonych w cenę pobytu, zajęć rekreacyjnych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów  (m.in. Aqua Aaerobic, Pilates, Body Balance i inne zróżnicowane formy fitnessu i sportu). Opcjonalnie można skorzystać również z oferty zajęć z trenerem personalnym (bieganie, Nordic Walking, pływanie, trening funkcjonalny, tenis, siłownia itp.)   

Podczas kiedy rodzice aktywnie spędzają czas dzieci mogą skorzystać z autorskiego programu animacji, uwzględniającego przede wszystkim aktywności na świeżym powietrzu w pięknym otoczeniu Hotelu w zależności od zmieniających się pór roku, zajęcia z instruktorami na całorocznym krytym basenie oraz inspirujące gry i zabawy w specjalnie zaaranżowanej Strefie Malucha. 

Poza tym wszyscy goście mogą bezpłatnie skorzystać z całorocznej infrastruktury rekreacyjnej w tym m.in. sportowego odkrytego basenu pływackiego , krytego basenu rekreacyjnego, centrum SPA & Wellness, kortów tenisowych, tras biegowych i rowerowych, boisk wielofunkcyjnych itp.

Nieważne czy słońce czy deszcz  - Bonifacio to idealny pomysł na rodzinny aktywny weekend - zielone lasy Pradoliny Wkry, przyjazny mikroklimat, oryginalny, ekologiczny design hotelu, imponująca infrastruktura sportowo – rekreacyjna, zdrowa kuchnia, wyborne wina oraz dyskretna i profesjonalna obsługa… a wszystko to wprost na wyciągnięcie ręki, zaledwie 70 km na północ od centrum Warszawy.

Gorąco zapraszamy !